Kursy Językowe

DLA DOROSŁYCH

Jeśli ukończyłeś 16 rok życia to możesz już wybrać jeden z kursów z tej oferty, a jest ona bardzo duża. Zaczynając od kursów typu ‚General’ czyli nakierowanych na podnoszenie ogólnych umiejętności językowych, poprzez całą gamę kursów egzaminacyjnych (np. FCE, CAE, TOEFL, IELTS, DELE, DELF czy DSH) aż po kursy skrojone pod konkretne potrzeby określonych grup (np. język biznesu, przygotowanie do studiowania w danym języku czy język medyczny). Kursy te rozpoczynać się mogą co poniedziałek lub w konkretnych datach w ciągu roku. Mogą trwać od jednego tygodnia aż po rok czasu. Do Ciebie należy także wybór intensywności zajęć a zdarzają się szkoły, które pozwolą Ci wybrać nawet porę dnia, w której chcesz się uczyć. Jesteśmy pewni, ze w tak szerokim wachlarzu kursów znajdziesz idealny dla siebie.

DLA MŁODZIEŻY

Masz 12 -21 lat? Marzysz o wielkiej przygodzie, wakacjach lub feriach w ciekawym miejscu,  międzynarodowych  przyjaźniach oraz nauce języka, która przychodzi z łatwością dzięki wspaniałej atmosferze zajęć? To kurs dla Ciebie! W otoczeniu rówieśników z całego świata spędzisz niezapomniane chwile na lepszym poznaniu języka kraju, który wybierzesz oraz jego kultury, zwyczajów, kuchni  i najpiękniejszych miejsc.  Kursy młodzieżowe łączą w sobie poranne lekcje z całą masą zajęć dodatkowych popołudniami oraz w weekendy.  Niektóre szkoły proponują nie tylko  kursy językowe ale także rozwijające Twoje hobby takie jak  sport, muzyka, taniec, sztuka lub wiele innych. Wybierając tą formę wyjazdu na pewno nie będziesz się nudził!

DLA DZIECI

Dzieciństwo to najlepsza pora na przyswojenie sobie podstaw języka obcego. Poprzez odpowiednio zbudowane kursy zachęcające do aktywnego uczestnictwa, gry, zabawy oraz pomoce wizualne dzieci w wieku 5-11 lat poznają nowy język w sposób przyjazny i bezstresowy.  Pozytywna atmosfera w klasie, małe grupy, profesjonalni nauczyciele i naturalna chęć dzieci do kontaktu z rówieśnikami z innych krajów gwarantują szybkie postępy Twojej pociechy. Szkoły zapewniają oczywiście odpowiedni poziom bezpieczeństwa oraz opieki nad dziećmi oraz organizują im czas pozalekcyjny tak, że Twój maluch poczuje się jak na wspaniałych koloniach! Pamiętaj – nigdy nie jest za wcześnie na naukę języka!

WAKACYJNE

Letnie szkoły językowe to wspaniałe połączenie nauki z wakacyjnym wypoczynkiem i zabawą. Jest to doskonały wybór dla tych, którzy pragną uczyć się języka obcego, a zarazem uczestniczyć w ekscytującym programie zajęć i wycieczek, jakie proponują szkoły na całym świecie. Każdy, niezależnie od wieku, znajdzie w naszej ofercie właściwą szkołę oraz odpowiedni dla siebie kurs na poziomie od początkującego do zaawansowanego i spędzi w nim  niezapomniane chwile w typowo międzynarodowym otoczeniu. Wybrane szkoły oferują także dodatkowe kursy hobbystyczne np. gotowania, nurkowania, flamenco lub salsy.  Wyjedź z nami na wakacyjny kurs językowy i przekonaj się sam, że pożyteczne może być bardzo, bardzo przyjemne!

DLA PROFESJONALISTÓW

Jesteś profesjonalistą i szukasz kursu podnoszącego nie tylko Twoją ogólną znajomość języka ale także ukierunkowanego na Twoje niestandardowe potrzeby. Chciałbyś wyjechać za granicę nie tylko po to żeby używać języka 24 h na dobę ale także by poznać i nawiązać kontakty ze specjalistami z Twojej dziedziny z innych części świata, kultur czy rynków pracy. Dobrze trafiłeś. Język biznesu, medyczny, dla pilotów czy pielęgniarek to tylko kilka z wielu opcji do wyboru. Elastyczne daty rozpoczęcia, różne intensywności oraz struktura zajęć, możliwość połączenia kursu ze stażem – wszystko to pozwala nam na dopasowanie kursu do Twoich wymogów, możliwości i chęci. Pomyśl czego oczekujesz od wyjazdu a my znajdziemy optymalną ofertę dla Ciebie!

DLA OSÓB 40+

Życie zaczyna się po 40stce i warto wtedy korzystać z wszystkich jego uroków! Dlaczego więc nie podszkolić języka obcego na kursie dedykowanym specjalnie osobom dojrzałym. Program nauki oraz struktura zajęć są tu dostosowane do zainteresowań i potrzeb Twojej grupy wiekowej a spora ilość wspólnych zajęć pozalekcyjnych pozwala na bliższe zapoznanie rówieśników z całego świata. Lekcje przeznaczone są zarówno dla osób początkujących jak i dla tych, którzy uczyli się już wcześniej i chcą sobie odświeżyć znajomość języka. Luźna atmosfera, profesjonalni nauczyciele i bogaty program imprez oraz wycieczek sprawią, że nauka języka będzie dla Ciebie naprawdę przyjemna.

DLA RODZIN

Nic tak nie motywuje dziecko do nauki jak dobry przykład ze strony rodzica! Połącz swój rodzinny wypad na urlop z bezstresową i efektywną nauką języka. Wybierz ciekawą lokalizację i interesujący Cię kurs i zapisz się do szkoły wspólnie z dzieckiem. Dzięki takiemu połączeniu w pełni skupisz się na nauce, wiedząc że Twoje dziecko także rozwija w tym czasie swoje zdolności językowe. Jedną z zalet uczęszczania do tej samej szkoły jest to, że możesz przyprowadzać i odbierać dziecko ze szkoły albo spotkać się z nim podczas przerwy. Możesz także wykupić dla Twojej pociechy pakiet zajęć pozalekcyjnych co da Ci czas na popołudniowy odpoczynek i relaks oraz zakupy a wieczorem już całą rodziną spędzisz miło czas opowiadając sobie przygody z całego dnia. Jesteśmy pewni, że podczas rodzinnych wakacji z kursem językowym nie tylko odpoczniesz ale także zmotywujesz do nauki.

© 2015 Albion House. Wszelkie prawa zastrzeżone. Branding / Design: Inspect™ Brand & Web Design