Australia

Najmniejszy kontynent i największa wyspa na świecie. Dla wielu urzeczywistnienie marzeń o raju na ziemi. Kraj przyjazny, tolerancyjny, otwarty na ludzi, dający możliwości życia w komforcie i dostatku

Malta

Malta to niezapomniane miejsce, do którego zechcesz powracać nie tylko wspomnieniami. Jest to fascynująca i piękna wyspa, którą będziesz odkrywać wciąż na nowo. O jej niesamowitej scenerii i malowniczości świadczy już sam fakt, że wielokrotnie stawała się planem dla słynnych produkcji filmowych np. oskarowego Gladiatora. Malta jest jednym z najlepszych i najbardziej przyjaznych miejsc w Europie do uprawiania nurkowania. Nawet początkujący amatorzy tego sportu będą zachwyceni: przyjemny klimat, ciepłe i czyste morze oraz mnóstwo interesujących miejsc do nurkowania, wiele z nich przy samym brzegu. Ta niewielka wyspa może także pochwalić się znaczną ilością atrakcji turystycznych ulokowanych na tak małej powierzchni. Dzięki temu, przyjeżdżając tu nawet na krótko masz okazje poznać większość z nich. Podziwiając egzotyczne i zapierające dech w piersiach miejsca (Blue Lagoon, klify Dingli, zachodnie wybrzeże Gozo) poznasz cząstkę angielskiej kultury w nieco odmiennym wydaniu oraz będziesz obcować z językiem angielskim w oryginalny i niecodzienny sposób.

CZEMU WARTO UCZYĆ SIĘ angielskiego?

  • To najpopularniejszy język na świecie – zna go około 1,5 miliarda ludzi!
  • Jest językiem światowym wielu dziedzin w tym biznesu, nauki czy turystyki. Jego opanowanie otwiera wiele drzwi i ułatwia podróże, pracę i rozwój.
  • Prosto go opanować – daje więc satysfakcję ze znajomości języka obcego oraz stanowi dobry punkt wyjścia do uczenia się dalszych języków.
  • W angielskim wydawanych jest wiele publikacji, badań, książek, gazet i serwisów internetowych – jego znajomość pozwali Ci na korzystanie z tych wszystkich przebogatych źródeł informacji.
  • Jest także językiem w którym tworzy i mówi olbrzymia ilość artystów światowego formatu. Już nie będziesz czekał na wydanie ciekawego filmu z napisami czy prosił o przetłumaczenie wywiadu z ulubioną gwiazdą.

Jak wybrać odpowiedni kurs?

Oferta kursów językowych na Malcie jest równie gorąca  co pogoda w tym śródziemnomorskim państwie.

Warto wybrać się tu na kurs wakacyjny dający czas zarówno na naukę jak i na odpoczynek, zwiedzanie, zabawę i niezapomnianą letnią przygodę.
Szkoły oferują tu osobne kolonie dla dzieci od 5 roku życia i letnie obozy językowe dla młodzieży w wieku powyżej 14 lat. Łączą one przyjemną i efektywną naukę z wspaniałą zabawą, przyjacielską i bezpieczną atmosferą oraz możliwością znalezienia przyjaciół z całego świata.
Dorośli (czyli wg szkół ci, którzy ukończyli 16 rok życia) mogą wybierać z całej gamy kursów całorocznych prowadzonych na wszystkich poziomach nauczania od podstawowego po zaawansowany. Dla tych, którzy chcą przygotować się do egzaminu czy do nauki studiowania czy pracy w języku angielskim szkoły mają zajęcia profilowane pod ich potrzeby m.in. kursy FCE, CAE czy IELTS czy tzw. program uniwersytecki.
Dla osób po 40 roku życia, które wciąż uwielbiają aktywnie spędzać czas rozwijając swoje umiejętności też nie zabraknie czegoś wyjątkowego. Specjalnie tworzone grupy dają komfort nauki oraz pozwalają na dobrą zabawę wśród rówieśników z całego świata.
Profesjonaliści znajdą w części szkół zajęcia dedykowane konkretnym zagadnieniom np. język biznesu czy metodyka nauczania angielskiego jako języka obcego.
Możesz także pomyśleć urlopowym wyjeździe, podczas którego kursy dla Ciebie i całej rodziny połączysz z odpoczynkiem, zabawą w międzynarodowym towarzystwie.

Wiesz już do której grupy należysz? Kliknij w odpowiedni odnośnik w menu po prawej stronie i zobacz konkretne oferty lokalizacji, szkół i kursów właśnie dla Ciebie!

© 2015 Albion House. Wszelkie prawa zastrzeżone. Branding / Design: Inspect™ Brand & Web Design