Biuro AH Sydney

Zapraszamy serdecznie na darmowe konsultacje, spotkania orientacyjne i pyszną kawę:) Nasz biuro to miejsce spotkań i ludzi.

Biuro Albion House w Sydney

Centrum Informacyjne Albion House zostało założone już 1996 roku i było pierwszym biurem tego typu do obsługi klientów z Polski. Znajduje się zaledwie 8 minut piechotą do Harbour Bridge i Opera House, 5 minut od Darling Harbour i w bezpośrednim sąsiedztwie najwyższego budynku w Sydney – Center Point Tower. Wspólnie z partnerami z Czech i Słowacji tworzymy międzynarodową firmę pod nazwą European Corner (zarządzaną przez Albion House), która świadczy usługi dla klientów z całej Europy, oferując niezbędną pomoc związaną z organizacją pobytu w Australii. Jesteśmy jednym z zaledwie dwóch biur, które nie zlecają obsługi swoich klientów partnerom czy osobom trzecim tylko tworzymy spójną całość pomiędzy Polską i Australią od 20 lat. Dlatego macie gwarancję tej samej jakości zarówno w Polsce jak i w Australii.

Prowadzimy konsultacje dla osób chcących pozostać w Australii na dłużej, organizujemy wspólne wyprawy, wycieczki i imprezy integracyjne dla wszystkich studentów międzynarodowych.
Dzięki współpracy nawiązanej z partnerami z Unii Europejskiej możemy rozwinąć swoją działalność oferując usługi również klientom z tych krajów.

W naszym międzynarodowym centrum można poznać ludzi z różnych stron świata jednak zjednoczonych we wspólnym przedsięwzięciu i mających podobne doświadczenia z pobytu w Australii.

Opieka naszego biura podczas pobytu w Australii

Naszym klientom wyjeżdżającym do Australii zapewniamy bezpośrednią, kompleksową opiekę nie tylko podczas organizowania wyjazdu, ale również na miejscu, podczas jego trwania. Naszym celem jest zapewnienie Wam poczucia bezpieczeństwa i komfortu już od pierwszego dnia pobytu na tak odległym kontynencie jakim jest Australia. Biuro Albion House w Sydney nie jest biurem współpracującym – partnerskim, ale naszym własnym, którego pracownicy są zatrudnieni przez Albion House.

Konsultanci Albion House to osoby kompetentne, posiadające doświadczenie w świadczeniu tego typu usług serwisowych. Ich rzetelność i fachowość opiera się na znajomości Australii oraz realiów tam panujących. Cenne rady oraz wskazówki udzielane przez konsultantów Albion House niewątpliwie skrócą i ułatwią proces adaptacji w nowym miejscu. Wszyscy nasi klienci mogą liczyć na naszą pomoc podczas całego pobytu w Australii. Pomożemy nie tylko ze wszystkimi formalnościami na miejscu ale również chętnie spotkamy się przy filiżance kawy abyś podzielił się z nami swoimi doświadczeniami i uwagami. Przez długie lata naszej pracy nawiązaliśmy już tysiące znajomości, a często kontakt z naszymi klientami utrzymywany jest również po ich powrocie z Australii do Polski.

Nasze biuro usytuowane jest w ścisłym centrum Sydney, w bardzo dogodnej lokalizacji. W tym przestronnym, nowoczesnym i bardzo dobrze wyposażonym biurze nasi klienci mogą skorzystać z wielu udogodnień, udostępniamy m.in.:

• darmowy dostęp do Internetu bezprzewodowego – możecie pracować na własnym sprzęcie
• darmowe rozmowy lokalne do pracodawców podczas szukania pracy czy organizowania formalności
• darmowa rozmowa do Polski po przylocie w celu skontaktowania się z rodziną
• darmowa rozmowa do Polski w nagłych przypadkach
• darmowe drukowanie dokumentów takich jak CV czy też prac do szkoły
• darmowy dostęp do skanera
• darmowe porady podatkowe i księgowe
• darmowe porady emigracyjne świadczone przez naszych doświadczonych specjalistów
• możliwość przechowywania poczty, udostępnienie adresu biura do wszelkiej korespondencji
• i wiele innych

© 2015 Albion House. Wszelkie prawa zastrzeżone. Branding / Design: Inspect™ Brand & Web Design