Ambasadorzy

Ludzie wizytówki naszej firmy pokazujący jak bardzo ważne jest spełnianie marzeń i jak dużo w ich życiu zmienił wyjazd do Australii...

Ambasadorzy

Ambasadorzy Albion House- to ludzie wizytówki Albion House, którzy wyjechali do Australii, zmienili swoje życie, a przede wszystkim przeżyli niepowtarzalną przygodę! To oni pragną dzielić się z Wami swoimi doświadczeniami i w miarę możliwości odpowiedzą na Wasze pytania, rozwieją wszelkie wątpliwości, a przede wszystkim naładują Was pozytywną energią przywiezioną właśnie z kangurolandii!

MICHAL SEMRAU

Michał Semrau- wielbiciel australijskich bezdroży, plaż i luzu… Australię objechał dookoła wraz z żoną Anią podczas swojej podróży dookoła świata. Z zamiłowania podróżnik, ojciec 3-letniego Antosia, na co dzień prowadzi pensjonat i browar w Borach Tucholskich. W 2008 roku wraz z żoną sprzedał większość dobytku, wynajął swoje warszawskie mieszkanie i ruszył w podróż dookoła świata.
Przez dwa lata i dwa miesiące wspólnie odwiedzili ponad 20 krajów na 4 kontynentach – podróżowali na stopa w Nowej Zelandii, chodzili po górach w Pakistanie, próbowali lokalnych specjałów, mieszkali i pracowali w Stanach Zjednoczonych i Australii, którą objechali 4×4. Michał jako ambasador Albion House jest idealnym przykładem, że chcieć znaczy móc nieważne jak mocno jesteśmy osadzeni w kraju.

 

 

Julia Raczko -pochodzi z podwarszawskiego Milanówka. Kilka lat temu wyjechała w samotną podróż dookoła świata i nigdy nie wróciła do Polski – zakochała się i zamieszkała w Australii. Z wykształcenia psycholog społeczny ale przez lata pracowała jako producent programów telewizyjnych. Dziś pisze artykuły, książki, blog. Jest autorką książki „Gdzie jest Juli”, która miała premierę początkiem wiosny 2016. Julia nie tylko zajmuje się marketingiem w mediach społecznościowych, współprowadzi Polską Szkołę w Brisbane i audycję w lokalnym radiu ale jest również współpracownikiem Albion House i osobą, która powita Was w słonecznym Brisbane. Kocha ananasy, chodzić boso i eksperymentować w kuchni. Nałogowo zaczepia ludzi na ulicy. Lubi dobrą kawę o każdej porze dnia i wakacje przynajmniej raz w miesiącu.

 

 

 

 

Karolina Sypniewska-Wida- dziewczyna wyznająca zasadę kto się waha wiele traci…nie wahała się- po uzyskaniu magistra lingwistyki wyruszyła w szaloną autostopową podróż z Bydgoszczy lądem do…?…AUSTRALII! Z tabliczką do Indii lądem stanęła na obwodnicy Torunia i tak dotarła na daleki wschód…spała na dachu w irańskim hotelu,  przemierzyła Pakistan pociągiem najtańszej klasy, w adidasach i jeansach wspięła się na Everest base camp, a w Bangladeszu zamieszkała na plantacji herbaty. Zwieńczeniem azjatyckiej przygody było dotarcie na Słoneczne Wybrzeże stanu Queensland gdzie zamieszkała, studiując na lokalnej uczelni, pracując w klubie surfingowym oraz mieszkając kilka kroków od oceanu doświadczając australijskiego trybu życia. Zakochała się w tym miejscu- w okresie wakacji podróżowała po kraju odkrywając coraz to nowe miejsca. „Australia jest moim marzeniem, a szum oceanu z mojego domu w QLD słyszę do dziś…”. Karolina uzyskała tytuł Kobiety Roku miasta Bydgoszcz 2012, jest inicjatorem festiwalu PODRÓŻNICY, pilotem wycieczek zagranicznych, pasjonatką podróży, fotografii, rowerów i nurkowania. Zwiedziła dotąd ponad 75 krajów…i jak dodaje „wiele jeszcze przede mną”

© 2015 Albion House. Wszelkie prawa zastrzeżone. Branding / Design: Inspect™ Brand & Web Design