REKOMENDACJE

Dlaczego z nami warto wyjechać do Australii? Opowiedzą to Ci, którzy wybrali właśnie nas!

Rekomendacje

REKOMENDACJE

Przez lata naszej działalności zorganizowaliśmy już tysiące wyjazdów edukacyjnych i turystycznych. Nasza praca przełożyła się na solidną bazę klientów, którzy od lat, wielokrotnie do nas wracają w celu bądź to przedłużenia swojego pobytu za granicą, bądź organizacji kolejnych wyjazdów dla siebie i swoich bliskich. To klienci, którzy doceniają nasz profesjonalizm, solidność i naszą ofertę cenową. Klienci, którzy bez wahania i z pełnym zaufaniem polecają nasze usługi swoim rodzinom, przyjaciołom, znajomym, współpracownikom… To właśnie jest dla nas największym wyróżnieniem i dowodem na to, że wykonujemy naszą pracę należycie i nasze wysiłki zostają docenione.

Z większością naszych klientów pozostajemy w stałym kontakcie, wielu z nich to nasi przyjaciele. Mimo że jesteśmy rozsiani po całym świecie to tworzymy swego rodzaju społeczność; klienci piszą do nas o swoich losach, wysyłają zdjęcia z podróży po świecie, dziękują za pomoc w zorganizowaniu wyjazdu…

Poniżej zamieszczamy zaledwie parę opinii od naszych klientów a za wszystkie do nas nadsyłane serdecznie dziękujemy i prosimy o więcej! Wasze listy są dla nas najcenniejszą nagrodą za wysiłek i zaangażowanie, jakie wkładamy w naszą pracę…

Prawie rok temu rozpoczęły się nasze pierwsze rozmowy na temat naszego wspólnego, wymarzonego wyjazdu do Australii! Kiedy rozpoczęliśmy poszukiwanie pierwszych informacji na temat wymagań niezbędnych do uzyskane wizy, wszelkich formalności koniecznych do spełnienia zarówno w Polsce jak i w Australii byliśmy przerażeni! Nawał kroków które należało podjąć, aby „dotrzeć”  do Australii był przerażający. Na szczęście dzięki pomocy uzyskanej w naszym biurze Albion House w Katowicach czuliśmy, że nie jesteśmy sami na wyznaczonej drodze. Dzięki prześledzeniu wielu informacji, dotarliśmy szczęśliwie do naszego biura. I szczerze? Nie mogło spotkać nas nic lepszego! Dzięki znajomości przepisów przez ich pracowników wszelkie formalności i dokumenty udało się uzyskać w niecałe dwa miesiące. Doświadczenie i życzliwość naszych opiekunów z biura okazały się wprost nieocenione. Teraz, już z perspektywy czasu, będąc w Sydney, wiemy jak trudne są pierwsze chwile w samej Australii i jak wiele może dać profesjonalna obsługa pracowników z lokalnego biura Albion House mieszczącego się w  centrum Sydney i ile znaczy ich życzliwość i wszelka chęć pomocy w samym Sydney, gdzie nie do końca znane Ci są realia życia codziennego jak i sprawy wprost banalne jak karta telefoniczna, numer podatkowy czy konto bankowe. Nigdy nie zmienilibyśmy swej decyzji o skorzystaniu z ich usług, bo Albion House to po prostu symbol naszej łatwiejszej drogi do Australii i ludzkiej życzliwości i rzetelność. Wszystkim zainteresowanym gorąco polecamy Albion House, a wszystkich obawiających się wzrostu kosztów wyjazdu  zachęcamy do ponownego przeliczenia wszystkiego raz jeszcze i zrozumienia o ile tańszy będzie wyjazd dzięki wszelkim zniżkom uzyskanym dzięki ich pośrednictwu! Powodzenia we wszelkich trudnościach i mamy nadzieję, że do zobaczenia na biurowym grillu!

Magda i Piotrek

ALBION HOUSE mogę polecić ze szczerego serca.

Skontaktowałam się z biurem we wrześniu 2014 jak tylko dowiedziałam się, że Polska może korzystać z nowej wizy Work&Holiday. Od razu zostałam poinformowana o wszelkich procedurach, dokumentach, jak i kosztach. Przemiła Pani Magda z Warszawy przesyłała mi na bieżąco papiery, które trzeba było wypełnić, ale też wytrzymywała masę szczegółowych pytań z mojej strony:). Cały proces ubiegania się o wizę trwał nieco ponad dwa miesiące i zakończył się pozytywnie, za co jestem ogromnie wdzięczna:)!

Karolina Jabłońska

Cześć :-)

“ Na początku była niepewność. “Wakacje” nie tanie a tu trzeba zaufać komuś “na maila”.
Niby prosta sprawa załatwić kilka formalności ale czy nie lepiej zlecić to komuś kto się na tym zna ? Tym bardziej że nie kosztuje to nic więcej. No tak, jak to w Polsce, trzeba uważać na każdym kroku bo inaczej kupujesz bity samochód w salonie :-)
W przypadku Albion House jest tak: – mentalność firmy jest Australijska, co stanowi duży plus, – wszystko załatwione, – sympatyczni i rzeczowi agenci operacyjni.

Przy mnożących się wyjazdowych obowiązkach, zlecenie profesjonalistom najważniejszych formalności znacznie ułatwia życie. Albion House i spokojna głowa “

“ Na miejscu, przez pierwsze kilka miesięcy emocje nie opadają: praca, szkoła, nauka, rozumienie akcentów ze wszystkich zakątków globu, zwiedzanie plaż, muzeów, pubów i innych zakątków najstarszego lądu świata zajmują dużo czasu. My przyjechaliśmy we dwójkę, przygotowywaliśmy się długo ale i tak na miejscu drugi raz zleciliśmy sprawy wizowe Albionowi. Czytaliśmy dużo o szkołach i wizach ale sami zobaczycie, im więcej o tym wiecie tym mniej  rozumiecie. Bez obaw zostajemy tutaj na dłużej ”

Dominik Przywara

Największym  moim marzeniem był wyjazd do Australii i mogłam je zrealizować dzięki firmie Albion House. Magda pracownik Albion House sprawnie i skutecznie pomogła załatwić wszystkie formalności związane z wyjazdem.  Wszystkie dokumenty oraz bilet lotniczy zostały załatwione przez Internet lub po prostu pocztą. Tylko raz była konieczna wizyta w Warszawie gdy potrzebne były badania lekarskie.W Sydney, podczas pierwszej wizyty udzielono mi profesjonalnie informacji jak i gdzie szukać pracy oraz kierowano mnie również w różne miejsca gdzie mogę się starać o pracę. Z pracownikiem biura firmy w Sydney można swobodnie porozmawiać o różnych sprawach i w miarę możliwości firma pomaga studentom.Atmosfera w biurze jest przyjazna, a podczas różnych imprez można spotkać innych Polaków. Firma rzetelnie udziela informacji o życiu tutaj na miejscu oraz potrzebnych dokumentów które musimy posiadać.Pierwszy dzień w szkole zaczyna się od Interview, który określa do której klasy zostaniemy skierowani. Nauczyciele w szkole są przyjaźnie nastawieni oraz otwarci, jest całkiem inaczej niż typowej polskiej szkole. Lekcje są prowadzone ” na luzie” i  na przerwach można swobodnie rozmawiać z nauczycielami, którzy chętnie zaprzyjaźniają się z studentami. Gorąco polecam International  House Sydney,. studenci są z niemal całego świata. Od czasu do czasu są organizowane „wspólne wypady” na plażę lub na BBQ.

Monika Agata Makiej 

Moja podróż do Kanady była absolutnie fantastyczną przygodą. Przede wszystkim  poznałam super ludzi nie tylko z Kanady ale z innych krajów też. Dzięki programowi czuję się dużo pewniej w języku angielskim i francuskim, nie boje się sama podróżować i wiem, że  potrafię się łatwo zaaklimatyzować w nowych miejscach. Już nie mogę się doczekać powrotu do Kanady! Każdemu mogę polecić taki wyjazd i jeżeli się Wam uda- to jak najdłuższy, bo czas leci bardzo szybko- cały czas coś się dzieje!”

Julia 

© 2015 Albion House. Wszelkie prawa zastrzeżone. Branding / Design: Inspect™ Brand & Web Design