wakacyjne

Albion House - Gateway Malta

Gateway Malta

Świetny wybór na Malcie

Nauka angielskiego połączona ze zwiedzaniem jednego z najbardziej różnorodnych krajów Europy jest przeznaczona dla ludzi w każdym wieku.W szkole Gateway zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku w maksymalnie 15 osobowych grupach. 10 kursów i programów dostępnych w 6 stopniach zaawansowania pozwolą na idealne dopasowane nauki i odpoczynku, niezależnie czy ktoś dopiero zaczyna swoja przygodę z językiem czy chce udoskonalić posiadane umiejętności. Czas wolny oraz weekendy kursanci mogą przeznaczyć na relaks i odpoczynek lub brać udział w oferowanych za drobną opłatą licznych zajęciach dodatkowych. Obejmują one między innymi wycieczki po mieście i okolicy, zwiedzanie bajkowego wybrzeża, udział w licznych lokalnych festiwalach czy zwiedzanie najpiękniejszych zabytków Malty. Stanowią one doskonałe uzupełnienie kursu, pozwalają zastosować zdobyte umiejętności w praktyce, ale przede wszystkim pomogą poznać ten piękny wyspiarski kraj.

Czytaj więcej…
Albion House - Gateway Malta - Logo

Minimalny wiek uczestników:

16 lat

Liczba studentów w grupie:

max. 10,  średnio 6

Ilość lekcji tygodniowo:

20 – 30

Kategoria szkoły:

EKONOMICZNA

Rodzaje kursów:

ogólne, egzaminacyjne

Albion House - Inlingua Malta

Inlingua Malta

Nasz wybór na Malcie

Wspaniałe pakiety wakacyjne na Malcie  to unikalne  połączenie odpoczynku i dobrej zabawy z kursem językowym. Z jednej strony masz pełną niezależność. Chodzisz na zajęcia językowe a potem decydujesz czy chcesz brać udział  w programie wypoczynkowym, który może być dostosowany do Twoich potrzeb. Poznasz ludzi z całego świata, zwiedzisz Maltę, posmakujesz tutejszej kuchni, odpoczniesz w rajskich klimatach a  program pakietowy da Ci swobodę robienia tylko tego, co sprawia Ci najwięcej przyjemności!

Inlingua Malta jest częścią międzynarodowej grupy Inlingua, największego stowarzyszenia prywatnych szkół językowych, które obecnie składa się z 330 ośrodków w 38 krajach na całym świecie. Są drugą szkołą, która rozpoczęła kursy języka angielskiego na Malcie. Szkoła działa na wyspie od 1980 roku i jest pionierem w branży nauczania języka angielskiego jako języka obcego (EFL).

Czytaj więcej…
Albion House - Inlingua Malta - Logo

Min. wiek uczestników:

18  lat

Liczba studentów w grupie:

max. 10

Ilość lekcji tygodniowo:

20

Kategoria szkoły:

EKONOMICZNA

Rodzaje kursów:

wakacje językowe

© 2015 Albion House. Wszelkie prawa zastrzeżone. Branding / Design: Inspect™ Brand & Web Design