Australia

Najmniejszy kontynent i największa wyspa na świecie. Dla wielu urzeczywistnienie marzeń o raju na ziemi. Kraj przyjazny, tolerancyjny, otwarty na ludzi, dający możliwości życia w komforcie i dostatku

Inlingua Malta

Informacje ogólne

Albion House - Inlingua Malta

Nasz wybór na Malcie

Wspaniałe pakiety kolonijne na Malcie  to unikalne  połączenie przygody i dobrej zabawy z kursem językowym. Buduje on podstawową wiedzę z angielskiego, skupiając się na prostych czasownikach, gramatyce i słownictwu. Został przygotowany z myślą o najmłodszych. Na zajęciach wykorzystywane są pomoce wizualne i ćwiczenia w formie gier i zabaw, co jest skuteczną i przyjemną metodą nauczania. Prowadzący lekcje tworzą pozytywną atmosferę w klasie, zachęcając dzieci do czynnego uczestnictwa w zajęciach. Uczniowie są przy tym zrelaksowani i pewni siebie. Polecamy ten kurs nauki języka poprzez zabawę, jako wyjątkowo skuteczny. Do tego szkołą posiada specjalną salę wykładową Junior i pokój DVD, które wyposażone są w tablice interaktywne.

Inlingua Malta jest częścią międzynarodowej grupy Inlingua, największego stowarzyszenia prywatnych szkół językowych, które obecnie składa się z 330 ośrodków w 38 krajach na całym świecie. Są drugą szkołą, która rozpoczęła kursy języka angielskiego na Malcie. Szkoła działa na wyspie od 1980 roku i jest pionierem w branży nauczania języka angielskiego jako języka obcego (EFL).

Albion House - Inlingua Malta - Logo

Wiek uczestników:

5 – 12  lat

Liczba studentów w grupie:

max. 10

Ilość lekcji tygodniowo:

20

Kategoria szkoły:

PREFEROWANA

Rodzaje kursów:

kolonie językowe

Charakterystyka

Obozy językowe na Malcie łączące naukę z zabawą to propozycja stworzona dla Ciebie. Malta to prawdopodobnie najlepsze miejsce na naukę angielskiego dla miłośników słońca! Ciepłe morze, wspaniały śródziemnomorski klimat, słoneczna aura przez cały rok i otoczenie się językiem angielskim – to niektóre atuty kolonii letnich na tej maleńkiej ale jakże czarownej wyspie. Zapraszamy więc na szalone i efektywne wakacje połączone z nauką angielskiego na słonecznej Malcie! :) To inwestycja w przyszłość i niepowtarzalna możliwość nawiązania nowych przyjaźni!

W pakiecie kolonijnym:

 • 20 grupowych lekcji tygodniowo specjalnie przygotowanych dla grupy wiekowej
 • Zakwaterowanie u rodzin goszczących we wspólnym pokoju, pełne wyżywienie
 • 24 godzinny nadzór
 • Podręcznik szkolny
 • Transfer z/na lotnisko
 • Test kwalifikacyjny
 • Certyfikat ukończenia kursu
 • Legitymacja studencka
 • Dziennik ucznia
 • Mapa
 • Rabaty
 • Zajęcia w czasie wolnym w tym m. in. wycieczkę na Comino lub Gozo, wypady na plażę,  wizyty w aquaparku, seanse filmowe,  grill na plaży, zajęcia sportowe, taneczne czy artystyczne, zabawy, gry i dyskoteki.

Zakwaterowanie

Szkoła najmłodszym studentom oferuje zakwaterowanie typu homestay czyli zamieszkanie z lokalną rodziną goszczącą w pokojach 2-4 osobowych z pełnym wyżywieniem. Rodziny zlokalizowane są blisko szkoły. Uczniowie są pod nadzorem 24 godziny na dobę, są odprowadzani i przyprowadzani ze szkoły przez członka rodziny goszczącej.

PRZEGLĄD KURSÓW – CENNIK

Daty kolonii

Cena za pierwszy tydzień

 

Cena za każdy kolejny tydzień

Pakiet pozawakacyjny

(do 05.06 i  od 07.09.2015)

570 Euro

465 Euro

Pakiet wakacyjny

(06.06  – 06.09.2015)

675 Euro

565 Euro

Wpisowe na kurs: 35 Euro

Usługa asysty dla nieletnich lecących bez opiekuna – 30 Euro

 

 

Formularz zapisu

Dane kontaktowe

Wybierz opcję aplikacji wizowej:

 Online Za pośrednictwem specjalisty Albion House

Dane oferty

Napisz jaki rodzaj kursu Cię interesuje z tabeli kursów. Jeżeli wybierasz więcej niż jedną opcję proszę zaznacz który kurs ma wejść w skład pakietu.


Oblicz koszty szkoły

Uzupełnij poniższe pola w oparciu o dane przedstawione w tabeli powyżej

Wpisz kwotę wpisowego z tabeli „OPŁATY DODATKOWE”

Wpisz kwotę za tydzien kursu językowego i pomnóż ją przez ilość tygodni, lub kwotę za term lub kwotę za semestr z tabeli „CENNIKI”. Zwróć uwagę na oferty specjalne tak abyś mógł w pełni wykorzystać wszystkie najlepsze oferty danego dnia.

Wpisz kwotę materiałów z tabeli „OPŁATY DODATKOWE”Kwota całkowita:

Wpisz kwotę całkowitą - sumę pól: wpisowe, czesne i materiały

DODATKOWE OPŁATY TO WIZA STUDENCKA ZGODNIE Z TARYFĄ URZĘDU IMMI, UBEZPIECZENIE ZGODNE Z WYMAGANYM OKRESEM UBEZPIECZENIA, ZAKWATEROWANIE SZKOŁY BĄDŹ ZAKWATEROWANIE ALBION HOUSE.


Informacje dodatkowe

Napisz jaki wariant kursu Cię interesuje, jakie są twoje założenia związane z wyjazdem, a my skontaktujemy się z Tobą aby przekazać wszystkie informacje dodatkowe, obszerne wyjaśnienia i dodatkowe oferty promocyjne.

Przepisz kod z obrazka:

captcha

Wysyłając zapytanie wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularzu dla potrzeb niezbędnych do realizacji dalszej współpracy zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (Dz. Ust. Nr 133. Pozycja 883).

© 2015 Albion House. Wszelkie prawa zastrzeżone. Branding / Design: Inspect™ Brand & Web Design