DOROŚLI

dorośli

Albion House - Gateway Malta

Gateway Malta

Świetny wybór na Malcie

Nauka angielskiego połączona ze zwiedzaniem jednego z najbardziej różnorodnych krajów Europy jest przeznaczona dla ludzi w każdym wieku.W szkole Gateway zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku w maksymalnie 15 osobowych grupach. 10 kursów i programów dostępnych w 6 stopniach zaawansowania pozwolą na idealne dopasowane nauki i odpoczynku, niezależnie czy ktoś dopiero zaczyna swoja przygodę z językiem czy chce udoskonalić posiadane umiejętności. Czas wolny oraz weekendy kursanci mogą przeznaczyć na relaks i odpoczynek lub brać udział w oferowanych za drobną opłatą licznych zajęciach dodatkowych. Obejmują one między innymi wycieczki po mieście i okolicy, zwiedzanie bajkowego wybrzeża, udział w licznych lokalnych festiwalach czy zwiedzanie najpiękniejszych zabytków Malty. Stanowią one doskonałe uzupełnienie kursu, pozwalają zastosować zdobyte umiejętności w praktyce, ale przede wszystkim pomogą poznać ten piękny wyspiarski kraj.

Czytaj więcej…
Albion House - Gateway Malta - Logo

Minimalny wiek uczestników:

16 lat

Liczba studentów w grupie:

max. 10,  średnio 6

Ilość lekcji tygodniowo:

20 – 30

Kategoria szkoły:

EKONOMICZNA

Rodzaje kursów:

ogólne, egzaminacyjne

Albion House - Sprachcaffe Malta

Sprachcaffe Malta

Nasz wybór na Malcie

Szkoła w przepięknym St. Julian’s. Słońce, dobrej jakości kurs, rewelacyjny kampus, basen i zakwaterowanie na terenie szkoły a do tego pełny pakiet ciekawych zajęć pozalekcyjnych – to tylko niektóre atuty nauki języka w tej lokalizacji.

Sprachcaffe posiada 30 szkół językowych, w których naucza 7 języków obcych: angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, włoskiego, francuskiego, chińskiego i arabskiego.
30 letnie doświadczenie w organizacji kursów językowych, prestiżowe międzynarodowe certyfikaty potwierdzające jakość nauki oraz własne nowatorskie metody nauki języka gwarantują pełen profesjonalizm i wysoką efektywność nauczania.

Czytaj więcej…
Albion House - Sprachcaffe Malta - Logo

Minimalny wiek uczestników:

16 lat

Liczba studentów w grupie:

max. 10,  średnio 6

Ilość lekcji tygodniowo:

10 – 30

Kategoria szkoły:

EKONOMICZNA

Rodzaje kursów:

ogólne, egzaminacyjne

© 2015 Albion House. Wszelkie prawa zastrzeżone. Branding / Design: Inspect™ Brand & Web Design