Australia

Najmniejszy kontynent i największa wyspa na świecie. Dla wielu urzeczywistnienie marzeń o raju na ziemi. Kraj przyjazny, tolerancyjny, otwarty na ludzi, dający możliwości życia w komforcie i dostatku

Proyecto Espanol Granada

Informacje ogólne

Albion House - Proyecto Espanol Granada

Nasz wybór w Granadzie

Granada to jedno z najpiękniejszych miast zabytkowych zlokalizowanych w Andaluzji, na południu Hiszpanii. To właśnie tutaj znajduje się najważniejsze dziedzictwo kulturowe – pałac Alhambra, które jest najczęściej odwiedzanym zabytkiem w Hiszpanii. W całym mieście można zaobserwować wpływy ostatniego króla arabskiego i to, co pozostało po czasach jego panowania. Granada jest miastem uniwersyteckim, słynącym z życia nocnego oraz niezliczonej liczby barów na terenie zabytkowej dzielnicy. Można tam skosztować tapas, które z pewnością zadowolą podniebienie każdego, kto je spróbuje.

Szkoła, którą proponujemy łączy świetne standardy nauczania z rodzinną atmosferą, nowoczesnym wyposażeniem i naprawdę wartą polecenia ceną.  Jeśli chcesz się dobrze nauczyć języka i zrobić to w sposób jak najbardziej ekonomiczny – jest to oferta właśnie dla Ciebie!

Albion House - Proyecto Espanol Granada - Logo

Minimalny wiek uczestników:

16 lat

Liczba studentów w grupie:

max. 10,  średnio 6

Ilość lekcji tygodniowo:

10 – 30

Kategoria szkoły:

EKONOMICZNA

Rodzaje kursów:

ogólne, egzaminacyjne

Charakterystyka

Szkoła jest jedną z 4 lokalizacji Proyecto Espanol w Hiszpanii. Jest to mała, ale przytulna i nowoczesna szkoła, w której „nie zginiesz w tłumie”.  Oferuje ona kursy hiszpańskiego na wszystkich poziomach zaawansowania od absolutnie początkującego po bardzo zaawansowany. Kursy są bardzo elastyczne tak więc długość, intensywność, tryb mogą być dokładnie dopasowane do potrzeb ucznia. Nauka hiszpańskiego jest prowadzona w maksymalnie 10 osobowych grupach ale standardowo średnia ilość osób w grupie to 5-6. Do wyboru zajęcia o intensywności od 10 lekcji typowych konwersatoriów przez 20 lub 30 lekcji standardowych w tygodniu po zajęcia przygotowujące do egzaminu DELE  oraz zajęcia indywidualne.

Zakwaterowanie

Szkoła oferuje 2 typy zakwaterowania: homestay oraz mieszkania studenckie
Homestay czyli zakwaterowanie u lokalnych rodzin goszczących w pokojach 1 lub 2 osobowych z wyżywieniem HB lub FB. Rodziny zlokalizowane są 5 – 20 minut pieszo od szkoły.
Mieszkania studenckie – samodzielne wyposażone mieszkanie z pokojami dla 1 lub 2 osób. Wszystkie leżą niedaleko szkoły i są świetnym miejscem nie tylko do praktyki hiszpańskiego z współlokatorami ale także na poznanie innych kultur, gdyż są bardzo międzynarodowe.

PRZEGLĄD KURSÓW – CENNIK

Kursy Języka Hiszpańskiego

1 – 11 tyg.

cena za tydzień

12+ tyg.

cena za tydzień

Daty Rozpoczęcia

 

 

Kurs konwersacyjny

10 lekcji tygodniowo

65 Euro

55 Euro

Każdy poniedziałek

Kurs standardowy

15 lekcji tygodniowo

105 Euro

90 Euro

Każdy poniedziałek

Kurs intensywny

25 lekcji tygodniowo

130 Euro

105 Euro

Każdy poniedziałek

Kurs egzaminacyjny DELE

30 lekcji tygodniowo

200 Euro

-

Informacja w biurach

Zakwaterowanie

bez wyżywienia

cena za tydzień

wyżywienie H/B

cena za tydzień

wyżywienie F/B

cena za tydzień

Mieszkanie studenckie

pokój dwuosobowy

 

70 Euro

-

-

Mieszkanie studenckie

pokój jednoosobowy

85 Euro

-

-

Homestay

pokój dwuosobowy

-

133 Euro

147 Euro

Homestay

pokój jednososbowy

-

154 Euro

168 Euro

Wpisowe: 60 Euro

Podręczniki: do wypożyczenia lub kupienia w szkole.

Kursy dla nauczycieli, języka w biznesie lub turystyce – 30 lekcji tygodniowo 220 Euro/tydzień.

Transfer: z Granady 35 Euro w 1 stronę, z Malagi 140 Euro w 1 stronę

 

 

 

Formularz zapisu

Dane kontaktowe

Wybierz opcję aplikacji wizowej:

 Online Za pośrednictwem specjalisty Albion House

Dane oferty

Napisz jaki rodzaj kursu Cię interesuje z tabeli kursów. Jeżeli wybierasz więcej niż jedną opcję proszę zaznacz który kurs ma wejść w skład pakietu.


Oblicz koszty szkoły

Uzupełnij poniższe pola w oparciu o dane przedstawione w tabeli powyżej

Wpisz kwotę wpisowego z tabeli „OPŁATY DODATKOWE”

Wpisz kwotę za tydzien kursu językowego i pomnóż ją przez ilość tygodni, lub kwotę za term lub kwotę za semestr z tabeli „CENNIKI”. Zwróć uwagę na oferty specjalne tak abyś mógł w pełni wykorzystać wszystkie najlepsze oferty danego dnia.

Wpisz kwotę materiałów z tabeli „OPŁATY DODATKOWE”Kwota całkowita:

Wpisz kwotę całkowitą - sumę pól: wpisowe, czesne i materiały

DODATKOWE OPŁATY TO WIZA STUDENCKA ZGODNIE Z TARYFĄ URZĘDU IMMI, UBEZPIECZENIE ZGODNE Z WYMAGANYM OKRESEM UBEZPIECZENIA, ZAKWATEROWANIE SZKOŁY BĄDŹ ZAKWATEROWANIE ALBION HOUSE.


Informacje dodatkowe

Napisz jaki wariant kursu Cię interesuje, jakie są twoje założenia związane z wyjazdem, a my skontaktujemy się z Tobą aby przekazać wszystkie informacje dodatkowe, obszerne wyjaśnienia i dodatkowe oferty promocyjne.

Przepisz kod z obrazka:

captcha

Wysyłając zapytanie wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularzu dla potrzeb niezbędnych do realizacji dalszej współpracy zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (Dz. Ust. Nr 133. Pozycja 883).

© 2015 Albion House. Wszelkie prawa zastrzeżone. Branding / Design: Inspect™ Brand & Web Design