Australia

Najmniejszy kontynent i największa wyspa na świecie. Dla wielu urzeczywistnienie marzeń o raju na ziemi. Kraj przyjazny, tolerancyjny, otwarty na ludzi, dający możliwości życia w komforcie i dostatku

Irlandia

Irlandia, zwana Szmaragdową Wyspą, w pędzącym coraz szybciej świecie wciąż pozostaje oazą uroku i niezmąconego piękna. Malownicze klify, rozliczne jeziora, zielone łąki i unoszące się na pobagiennych terenach mgły od wieków inspirowały największych twórców literatury, sztuki, poezji czy muzyki. Oskar Wilde, James Joyce, William Butler Yeats, U2 czy Sinead O‘Connor to tylko nieliczni słynni Irlandczycy. Mimo stosunkowo krótkiej niepodległości naród ten ma kultywowane od wieków tradycje i wielkie dziedzictwo kulturowe, którym uwielbiają się dzielić. Celtycki język, mitologia średniowiecznych zamków, muzyka, śpiew stanowią nieodłączne tło nauki języka w tym kraju. Irlandczycy tą niezmiernie przyjaźni i gościnni dzięki czemu wybierając szkołę w którymkolwiek z pięknych miejsc wyspy, poczujesz się jak w domu. Miliony turystów i uczniów co roku dają się zwabić tej niezwykłej krainie, która zachwyca zarówno w większych miastach jak Dublin jak i podczas pobytu w sielankowych wsiach i miasteczkach.

CZEMU WARTO UCZYĆ SIĘ angielskiego?

  • To najpopularniejszy język na świecie – zna go około 1,5 miliarda ludzi!
  • Jest językiem światowym wielu dziedzin w tym biznesu, nauki czy turystyki. Jego opanowanie otwiera wiele drzwi i ułatwia podróże, pracę i rozwój.
  • Prosto go opanować – daje więc satysfakcję ze znajomości języka obcego oraz stanowi dobry punkt wyjścia do uczenia się dalszych języków.
  • W angielskim wydawanych jest wiele publikacji, badań, książek, gazet i serwisów internetowych – jego znajomość pozwali Ci na korzystanie z tych wszystkich przebogatych źródeł informacji.
  • Jest także językiem w którym tworzy i mówi olbrzymia ilość artystów światowego formatu. Już nie będziesz czekał na wydanie ciekawego filmu z napisami czy prosił o przetłumaczenie wywiadu z ulubioną gwiazdą.

Jak wybrać odpowiedni kurs?

Oferta kursów językowych w Irlandii jest tak bogata jak sakiewka leprikona.

Warto wybrać się tu na kurs wakacyjny dający czas zarówno na naukę jak i na odpoczynek, zwiedzanie, zabawę i niezapomnianą letnią przygodę.

Szkoły oferują tu osobne kolonie dla dzieci od 8 roku życia i letnie obozy językowe dla młodzieży w wieku powyżej 14 lat. Łączą one przyjemną i efektywną naukę z wspaniałą zabawą, przyjacielską i bezpieczną atmosferą oraz możliwością znalezienia przyjaciół z całego świata.

Dorośli (czyli wg szkół ci, którzy ukończyli16 rok życia) mogą wybierać z całej gamy kursów całorocznych prowadzonych na wszystkich poziomach nauczania od podstawowego po zaawansowany. Dla tych, którzy chcą przygotować się do egzaminu czy do nauki studiowania czy pracy w języku angielskim szkoły mają zajęcia profilowane pod ich potrzeby m.in. kursy FCE, CAE czy IELTS czy tzw. program uniwersytecki.

Dla osób po 40 roku życia, które wciąż uwielbiają aktywnie spędzać czas rozwijając swoje umiejętności też nie zabraknie czegoś wyjątkowego. Specjalnie tworzone grupy dają komfort nauki oraz pozwalają na dobrą zabawę wśród rówieśników z całego świata.

Profesjonaliści znajdą w części szkół zajęcia dedykowane konkretnym zagadnieniom np. język biznesu, dziennikarstwa czy metodyka nauczania angielskiego jako języka obcego.

Możesz także pomyśleć urlopowym wyjeździe, podczas którego kursy dla Ciebie i całej rodziny połączysz z odpoczynkiem, zabawą w międzynarodowym towarzystwie.

Wiesz już do której grupy należysz? Kliknij w odpowiedni odnośnik w menu po prawej stronie i zobacz konkretne oferty lokalizacji, szkół i kursów właśnie dla Ciebie!

© 2015 Albion House. Wszelkie prawa zastrzeżone. Branding / Design: Inspect™ Brand & Web Design