Spotkaj się z nami w jednym z 9 miast !

SYDNEY
C
% wilgotność
Wiatr:
H • L

Dni Australii 2017

VII Dni Australii czyli Wszystko co chcielibyście wiedzieć o Australii, ale baliście się zapytać!

Przyjdź na jedyny w Polsce festiwal poświęcony dalekiej „kangurolandii”, który organizujemy już po raz siódmy na terenie całego kraju!  Organizatorzy – Paweł Wida i Karolina Sypniewska-Wida mieszkają na co dzień w Sydney i zarażają pasją i miłością do tego kraju. Razem prowadzą firmę Albion House, która od 21 lat spełnia marzenia o wyjazdach do nauki czy pracy na dalekich antypodach i nie tylko.

Przez cały pełny przygód miesiąc będziemy inspirować i opowiadać o wyjątkowym kraju, w którym na co dzień mieszkamy. Zapraszamy do Krakowa, Warszawy, Katowic, Olsztyna, Torunia, Poznania, Sopotu, Bydgoszczy oraz Białegostoku.

Patronat nad wydarzeniem objęło RMF MAXXX!

   KRAKÓW   •   WARSZAWA   •   KATOWICE   •   OLSZTYN   •   TORUŃ
    POZNAŃ     •     SOPOT     •     BYDGOSZCZ     •     BIAŁYSTOK     •   

Szczegółowy program imprezy i możliwość zapisów na konsultacje indywidualne oraz warsztaty sommelierskie klikając TUTAJ.

Drodzy miłośnicy podróżowania i przygód,

Chcemy Was serdecznie zaprosić na siódmą w Polsce, a dwunastą w Europie edycję ‘DNI AUSTRALII‘. Autorski projekt naszej firmy tak „popularny obecnie”, został wprowadzony przez Albion House do Polski w 2011 pod tą nazwą, dlatego serdecznie zapraszamy Was na ORYGINAŁ tej imprezy. Dni Australii to cykl unikalnych prezentacji na tematy związane z Australią, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem nie tylko wśród osób rozważających wyjazd na Antypody, ale również wśród wszystkich chcących poszerzyć swoją wiedzę o tym odległym kontynencie.

VII DNI AUSTRALII z Albion House 23.03 – 25.04.2017

Australia – kraj niezliczonych możliwości, piękna krajobrazu, wyjątkowych miejsc i ciekawych ludzi.  Dołącz do nas i przyjdź na jedyny w swoim rodzaju festiwal promujący Australię – od 7 lat przybliżamy Wam Antypody w unikatowy sposób – zapraszając gości specjalnych, organizując warsztaty, wystawy fotografii, artefaktów i wiele więcej. Dowiedz się o ofertach specjalnych i wygraj australijskie nagrody, a nawet BILET DO AUSTRALII!

Ale od początku…

HISTORIA

Dni Australii to festiwal związany z najmniejszym ale też najbardziej atrakcyjnym kontynentem do życia. Albion House jako pierwsza firma w Polsce zaczęła promować Australię w sposób unikatowy, organizując warsztaty, slajdowiska, wystawy fotograficzne, degustacje oraz zapraszając wyjątkowych gości – od 2011 w Polsce i od 2006 w Europie!

DLACZEGO FESTIWAL ?

Chcemy przybliżyć Wam kraj w którym mieszkamy. Miejsce, które jest marzeniem wielu, do którego tak niewielka liczba osób dociera. My pokazujemy, że wcale nie jest to takie trudne. Opowiadając o życiu, nauce, pracy i podróżach po Australii co roku zarażamy tym krajem wielu… Podróżnicy, bloggerzy, autorzy książek, którzy z nami współpracują, opowiadają o pięknie tego kraju prezentując zdjęcia i filmy z wypraw. Pragniemy Wam zaprezentować możliwości, jakie oferuje Australia chcącym poznać ten kraj poprzez podróże, zainteresowanym podjęciem nauki lub pracy w Australii, jak również dla tych, którzy chcieliby związać się z krainą Ozz (jak o niej mówią jej mieszkańcy) na dłużej, emigrując tam na stałe.

KTO JEST Z NAMI?

Dni Australii są prowadzone we współpracy z wybranymi instytucjami z tego kontynentu oraz Ambasadą Australii w Polsce i Berlinie, z którymi nasza firma współpracuje od początku swojego istnienia – od 21 lat! Na festiwal w tym roku zaprosiliśmy pasjonatów podróży po Australii – Szymona Springera - podróżnika, który przejechał przez Australię na motocyklu, autorkę bloga „Where is Juli” czyli Julię Raczko oraz gościa absolutnie wyjątkowego – żywą legendę – wielkiego fana Australii – Marka Niedźwieckiego. O historii Australii opowie nam dr Dariusz Zdziech wykładowca na Uniwersytecie Jagiellońskim. Jesteśmy bardzo dumni, że z roku na rok nasza impreza cieszy się coraz większym zainteresowaniem, a widzowie nigdy nie zawodzą.

W tym roku organizujemy dla Was również warsztaty sommelierskie prowadzone przez Ambasadora Win Australijskich – Wojciecha Cyrana - zapraszamy!

GDZIE?

Co roku wybieramy miejsca przyjazne spotkaniom podróżniczym, gdzie każdy z Was czuje się przyjemnie i wsłuchując się w opowieści z Down Under przenosi się z nami w ten odległy świat. Nasza impreza organizowana jest w 9 miastach.

Program w każdym mieście jest inny.
Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w programie bez podania przyczyny.

Dodatkowo organizujemy dla Was wystawę zdjęć z Australii (razem z CEWE europejskim liderem usług fotograficznych, które posiada największe laboratorium fotograficzne w Polsce oraz sieć profesjonalnych sklepów FOTOJOKER), stoiska z książkami (Wyd. Wielka Litera&Pascal), artefaktami australijskimi, konkursy z nagrodami oraz prezentacje szkół. Dodatkowo podczas Dni Australii odbędzie się inauguracja nowego katalogu – unikatowego informatora o Australii.

Szczegółowy program VII DNI AUSTRALII 2017 znajdziecie na www.dniaustralii.com.

Tegoroczne Dni Australi odbędą się w 9 polskich miastach - 23.03.2017 - 25.04.2017 ZAPRASZAMY

Plan Dni Australii

KRAKÓW 

23.03.2017

WARSZAWA 

28.03.2017

KATOWICE

 30.03.2017

Uniwersytet Ekonomiczny

Muzeum Azji i Pacyfiku

Uniwersytet Śląski

OLSZTYN 

 01.04.2017

TORUŃ

05.04.2017

POZNAŃ 

06.04.2017

Uniwersytet Warmińsko-Mazurski

Dwór Artusa

Akademia Wychowania Fizycznego

SOPOT 

07.04.2017

BYDGOSZCZ

22.04.2017

BIAŁYSTOK

25.04.2017

Uniwersytet Gdański

Akademicka Przestrzeń Kulturalna

Białostocki Ośrodek Kultury

Dlaczego warto przyjść na Dni Australii?

  • zaprezentujemy Wam nową edycję katalogu/informatora o Australii z ofertami specjalnymi, dostępnymi tylko na Dniach Australii. Przekażemy Wam informacje o programach edukacyjnych, ofertach cenowych, oraz zaletach, jakie ma nauka na Antypodach.
  • przedstawimy Wam informacje na temat systemu edukacyjnego w Australii, rodzajach australijskich instytucji edukacyjnych, rożnego rodzaju kursach językowych, zawodowych i studiach. Pokażemy Wam jak na podstawie tych informacji wybrać odpowiedni dla siebie kurs oraz szkołę – jesteśmy jedyną organizacją w Polsce akredytowaną przez PIER – Professional International Educational Resources.
  • zajmiemy się tematyką wiz, korzystając z naszego bogatego, wieloletniego doświadczenia wraz z Ambasadą Australii w Polsce przedstawimy najnowsze informacje i zmiany w przepisach wizowych.
  • Australijska wiza studencka, jako jedna z niewielu na świecie, daje możliwość podjęcia legalnej pracy. Przedstawimy Wam jak i gdzie tej pracy szukać, omówimy rodzaje pracy dostępnej dla osób przebywających na wizach studenckich i na jakie wynagrodzenie można liczyć w poszczególnych sektorach. Nasi klienci przedstawią jak wyglądało to z ich doświadczenia.
  • zaprezentujemy Wam niezwykłe miejsca jakie w Australii trzeba zobaczyć – campervanem czy motocyklem? Wszystko jest możliwe!
  • wszyscy pełnoletni będą mieli niezwykłą okazję uczestniczyć w warsztatach sommelierskich prowadzonych przez Ambasadora win marki Jacob’s Creek – Wojciecha Cyrana
  • do wygrania również nagrody rzeczowe, a nawet bilet lotniczy do Australii!

Na imprezę Dni Australii zaprasza organizator

Albion House

WSTĘP JEST DARMOWY, ZAPRASZAMY SERDECZNIE WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH!

© 2015 Albion House. Wszelkie prawa zastrzeżone. Branding / Design: Inspect™ Brand & Web Design