dniaustralii.com

SYDNEY
C
% wilgotność
Wiatr:
H • L

Dni Australii 2018

WWW.DNIAUSTRALII.COM

Kliknijcie aby znaleźć informacje o VIII edycji Dni Australii

VIII Dni Australii czyli Wszystko co chcielibyście wiedzieć o Australii, ale baliście się zapytać!

Przyjdź na jedyny w Polsce festiwal poświęcony dalekiej „kangurolandii”, który organizujemy już po raz ósmy na terenie całego kraju!  Organizatorzy – Paweł Wida i Karolina Sypniewska-Wida mieszkają na co dzień w Sydney i zarażają pasją i miłością do tego kraju. Razem prowadzą firmę Albion House, która od 22 lat spełnia marzenia o wyjazdach studenckich, podróżniczych czy pracowniczych.

Przez cały pełny przygód miesiąc będziemy inspirować i opowiadać o wyjątkowym kraju, w którym na co dzień mieszkamy. Zapraszamy szczegóły na www.dniaustralii.com 

Patronat nad wydarzeniem objęło RMF MAXXX!

Drodzy miłośnicy podróżowania i przygód,

Chcemy Was serdecznie zaprosić na ósmą w Polsce, a trzynastą w Europie edycję ‘DNI AUSTRALII‘. Autorski projekt naszej firmy tak „popularny obecnie”, został wprowadzony przez Albion House do Polski w 2011 pod tą nazwą, dlatego serdecznie zapraszamy Was na ORYGINAŁ tej imprezy. Dni Australii to cykl unikalnych prezentacji na tematy związane z Australią, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem nie tylko wśród osób rozważających wyjazd na Antypody, ale również wśród wszystkich chcących poszerzyć swoją wiedzę o tym odległym kontynencie.

VIII Festiwal Dni Australii
11-26 kwietnia 2018 r.

Odkryj piękno australijskiego świata i przenieś się z nami do krainy kangurów!
Kraków > Katowice > Warszawa > Wrocław > Opole > Bydgoszcz > Białystok > Gdańsk > Szczecin > Poznań
SPRAWDŹ PROGRAM W SWOIM MIEŚCIE na
www.dniaustralii.com

Historia
Dni Australii to festiwal związany z najmniejszym ale też najbardziej atrakcyjnym kontynentem do życia. Albion House jako pierwsza firma w Polsce zaczęła promować Australię w sposób unikatowy, organizując warsztaty, slajdowiska, wystawy fotograficzne, degustacje oraz zapraszając wyjątkowych gości – od 2011 w Polsce i od 2006 w Europie. Zaczęło się skromnie w Warszawie i Katowicach, a obecnie od kilku lat promujemy Australię na terenie całego kraju! Chcemy przybliżyć Wam nasz drugi dom w którym na co dzień mieszkamy. Miejsce, które jest marzeniem wielu, do którego tak niewielka liczba osób dociera. My pokazujemy, że wcale nie jest to takie trudne. Opowiadając o życiu, nauce, pracy i podróżach po Australii co roku zarażamy tym krajem wielu… Podróżnicy, bloggerzy, autorzy książek, którzy z nami współpracują, opowiadają o pięknie tego kraju prezentując zdjęcia i filmy z wypraw. Pragniemy Wam zaprezentować możliwości, jakie oferuje Australia chcącym poznać ten kraj poprzez podróże, zainteresowanym podjęciem nauki lub pracy w Australii, jak również dla tych, którzy chcieliby związać się z krainą Ozz (jak o niej mówią jej mieszkańcy) na dłużej, emigrując tam na stałe.

DLACZEGO FESTIWAL ?

Chcemy przybliżyć Wam kraj w którym mieszkamy. Miejsce, które jest marzeniem wielu, do którego tak niewielka liczba osób dociera. My pokazujemy, że wcale nie jest to takie trudne. Opowiadając o życiu, nauce, pracy i podróżach po Australii co roku zarażamy tym krajem wielu… Podróżnicy, bloggerzy, autorzy książek, którzy z nami współpracują, opowiadają o pięknie tego kraju prezentując zdjęcia i filmy z wypraw. Pragniemy Wam zaprezentować możliwości, jakie oferuje Australia chcącym poznać ten kraj poprzez podróże, zainteresowanym podjęciem nauki lub pracy w Australii, jak również dla tych, którzy chcieliby związać się z krainą Ozz (jak o niej mówią jej mieszkańcy) na dłużej, emigrując tam na stałe.

GDZIE?

Co roku wybieramy miejsca przyjazne spotkaniom podróżniczym, gdzie każdy z Was czuje się przyjemnie i wsłuchując się w opowieści z Down Under przenosi się z nami w ten odległy świat. Nasza impreza organizowana jest w 10 miastach.

Program w każdym mieście jest inny.
Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w programie bez podania przyczyny.

Dodatkowo organizujemy dla Was wystawę zdjęć z Australii (razem z CEWE europejskim liderem usług fotograficznych, które posiada największe laboratorium fotograficzne w Polsce oraz sieć profesjonalnych sklepów FOTOJOKER), stoiska z książkami (Wyd. Wielka Litera&Pascal), artefaktami australijskimi, konkursy z nagrodami oraz prezentacje szkół. Dodatkowo podczas Dni Australii odbędzie się inauguracja nowego katalogu – unikatowego informatora o Australii.

Szczegółowy program VIII DNI AUSTRALII 2018 znajdziecie na www.dniaustralii.com.

Dlaczego warto przyjść na Dni Australii?

  • zaprezentujemy Wam nową edycję katalogu/informatora o Australii z ofertami specjalnymi, dostępnymi tylko na Dniach Australii. Przekażemy Wam informacje o programach edukacyjnych, ofertach cenowych, oraz zaletach, jakie ma nauka na Antypodach.
  • przedstawimy Wam informacje na temat systemu edukacyjnego w Australii, rodzajach australijskich instytucji edukacyjnych, rożnego rodzaju kursach językowych, zawodowych i studiach. Pokażemy Wam jak na podstawie tych informacji wybrać odpowiedni dla siebie kurs oraz szkołę – jesteśmy jedyną organizacją w Polsce akredytowaną przez PIER – Professional International Educational Resources.
  • zajmiemy się tematyką wiz, korzystając z naszego bogatego, wieloletniego doświadczenia wraz z Ambasadą Australii w Polsce przedstawimy najnowsze informacje i zmiany w przepisach wizowych.
  • Australijska wiza studencka, jako jedna z niewielu na świecie, daje możliwość podjęcia legalnej pracy. Przedstawimy Wam jak i gdzie tej pracy szukać, omówimy rodzaje pracy dostępnej dla osób przebywających na wizach studenckich i na jakie wynagrodzenie można liczyć w poszczególnych sektorach. Nasi klienci przedstawią jak wyglądało to z ich doświadczenia.
  • zaprezentujemy Wam niezwykłe miejsca jakie w Australii trzeba zobaczyć – Wszystko jest możliwe!
  • wszyscy pełnoletni będą mieli niezwykłą okazję uczestniczyć w warsztatach sommelierskich prowadzonych przez Ambasadora win marki Jacob’s Creek – Wojciecha Cyrana
  • do wygrania również nagrody rzeczowe, a nawet bilet lotniczy do Australii!

Na imprezę Dni Australii zaprasza organizator

Albion House

WSTĘP JEST DARMOWY, ZAPRASZAMY SERDECZNIE WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH!

© 2015 Albion House. Wszelkie prawa zastrzeżone. Branding / Design: Inspect™ Brand & Web Design