ALBION HOUSE W AUSTRALII

Biuro Albion House zlokalizowane jest w samym centrum Sydney! Dogodna lokalizacja, miła atmosfera i usługi na najwyższym poziomie. Do zobaczenia na York Street!

MELBOURNE
C
% wilgotność
Wiatr:
H • L

Albion House w Australii

Opieka naszego biura podczas pobytu w Australii
Naszym klientom wyjeżdżającym do Australii zapewniamy bezpośrednią, kompleksową opiekę nie tylko podczas organizowania wyjazdu, ale również na miejscu, podczas jego trwania. Naszym celem jest zapewnienie klientom poczucia bezpieczeństwa i komfortu już od pierwszego dnia pobytu na tak odległym kontynencie jakim jest Australia. Biuro Albion House w Sydney nie jest biurem współpracującym – partnerskim, ale naszym własnym, którego pracownicy są zatrudnieni przez Albion House.

Konsultanci Albion House to osoby kompetentne, posiadające doświadczenie w świadczeniu tego typu usług serwisowych. Ich rzetelność i fachowość opiera się na znajomości Australii oraz realiów tam panujących. Cenne rady oraz wskazówki udzielane przez konsultantów Albion House niewątpliwie skrócą i ułatwią proces adaptacji w nowym miejscu. Wszyscy nasi klienci mogą liczyć na naszą pomoc podczas całego pobytu w Australii. Pomożemy nie tylko ze wszystkimi formalnościami na miejscu ale również chętnie spotkamy się przy filiżance kawy abyś podzielił się z nami swoimi doświadczeniami i uwagami. Przez długie lata naszej pracy nawiązaliśmy już tysiące znajomości, a często kontakt z naszymi klientami utrzymywany jest również po ich powrocie z Australii do Polski.

Nasze biuro usytuowane jest w ścisłym centrum Sydney, w bardzo dogodnej lokalizacji. W tym przestronnym, nowoczesnym i bardzo dobrze wyposażonym biurze nasi klienci mogą skorzystać z wielu udogodnień, udostępniamy m.in.:
• darmowy dostęp do Internetu i komputerów
• darmowy dostęp do Internetu bezprzewodowego – możecie pracować na własnym sprzęcie
• darmowe rozmowy lokalne do pracodawców podczas szukania pracy czy organizowania formalności
• darmowa rozmowa do Polski po przylocie w celu skontaktowania się z rodziną
• darmowa rozmowa do Polski w nagłych przypadkach
• darmowe drukowanie dokumentów takich jak CV czy też prac do szkoły
• darmowy dostęp do skanera
• darmowe porady podatkowe i księgowe
• darmowe porady emigracyjne świadczone przez naszych doświadczonych specjalistów
• możliwość przechowywania poczty, udostępnienie adresu biura do wszelkiej korespondencji
• i wiele innych
 Nasze Centrum w samym centrum
Centrum Albion House znajduje się zaledwie 8 minut piechotą do Harbour Bridge i Opera House, 5 minut od Darling Harbour i w bezpośrednim sąsiedztwie najwyższego budynku w Sydney – Center Point Tower. Wspólnie z partnerami z Czech i Słowacji tworzymy międzynarodową firmę pod nazwą European Corner, która świadczy usługi dla klientów z całej Europy, oferując niezbędną pomoc związaną z organizacją pobytu w Australii. Prowadzimy konsultacje dla osób chcących pozostać w Australii na dłużej, organizujemy wspólne wyprawy, wycieczki i imprezy integracyjne dla wszystkich studentów międzynarodowych!
Dzięki współpracy nawiązanej z partnerami z Unii Europejskiej możemy rozwinąć swoją działalność oferując usługi również klientom z tych krajów.

W naszym międzynarodowym centrum można poznać ludzi z różnych stron świata jednak zjednoczonych we wspólnym przedsięwzięciu i mających podobne doświadczenia z pobytu w Australii.

 

Serwis dla naszych klientów
ramach naszego pakietu serwisowego w Australii świadczymy wiele różnorodnych usług które mają na celu pomóc naszym klientom w tym aby mogli szybko zaadaptować się w nowym miejscu oraz aby mieli poczucie bezpieczeństwa i wiedzieli że zawsze mają na kogo liczyć. Zależy nam na dobrym samopoczuciu naszych klientów i ich komforcie związanym ze świadomością że jest ktoś do kogo mogą się zwrócić o pomoc. Traktujemy wszystkich klientów indywidualnie a nasze usługi i oferowane serwisy nie mieszczą się w określonych ramach – są one zależne od bieżących potrzeb klientów w danej chwili. Nasza elastyczność oznacza że jesteśmy gotowi pomóc Ci w każdej potrzebie i sytuacji.

Podstawowy zakres pakietu serwisowego – powitalnego obejmuje m.in.:
• odbiór z lotniska i transfer do miejsca zakwaterowania – po długiej podróży nie musisz martwić się jak dojechać do domu
• udzielenie podstawowych informacji na temat poruszania się po mieście, korzystania z komunikacji, lokalizacji szkoły, robienia zakupów, wykonywania rozmów telefonicznych, etc. – po przyjeździe zabierzemy Cię na kawę i przekażemy Ci niezbędne, praktyczne informacje dotyczące życia w Australii oraz pomożemy Ci zaplanować najbliższe dni od strony organizacyjnej. Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie telefonicznym aby doradzić i pomóc w każdej potrzebie.
• 24-godzinna pomoc i możliwość kontaktu telefonicznego w nagłych wypadkach
• pomoc w otwarciu rachunku bankowego – doradzimy Ci bezpłatne konto studenckie w wybranym banku tak abyś nie ponosił dodatkowych kosztów. Wytłumaczymy Ci na czym polega obsługa konta oraz objaśnimy system bankowości w Australii.
• pomoc w uzyskaniu numeru podatkowego – złożymy dla Ciebie aplikację o numer podatkowy czy też tzw. Australian Business Number który uprawnia do wystawiania faktur a zarazem jest podstawową formą działalnosci gospodarczej. Jeśli będziesz chciał założyć inną formę działalności gospodarczej możesz również liczyć na naszą pomoc.
• pomoc w rozliczeniach podatkowych, zwrotach podatku, zwrotach z Funduszu Emerytalnego po wyjeździe z Australii
• reprezentowanie naszych klientów w razie potrzeby już po ich wyjeździe z Australii – jeśli jakichś formalności nie udało Ci się załatwić przed wyjazdem pomożemy w ich finalizacji.
• pomoc w znalezieniu pracy poprzez wskazanie najefektywniejszych metod jej szukania, pomoc w przygotowaniu CV i listu motywacyjnego, przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej, udostępnienie adresów potencjalnych pracodawców współpracujących z nasza firmą i ogłoszeń o pracę, a także adresów agencji rekrutacyjnych – pomoc w zarejestrowaniu się. Jeśli będziesz chciał, zorganizujemy Ci dodatkowe potrzebne szkolenia do podjęcia pracy jak np. RSA (Responsible Service of Alcohol). U nas znajdziesz wszystkie informacje i nie będziesz musiał tracić czasu i energii na ich szukanie i na organizowanie wszystkiego samemu.
• doradztwo i pomoc w znalezieniu mieszkania lub innej formy dogodnego zakwaterowania – dysponujemy największą bazą mieszkań dla studentów z całego świata. Decydując się na zakwaterowanie Albion House nie tylko nie musisz się martwić o miejsce do spania po przyjeździe ale również już od pierwszych dni przebywasz w międzynarodowym towarzystwie innych studentów. Pomożemy Ci także znaleźć i zorganizować własne mieszkanie, pokój lub inną dostępną dla studentów międzynarodowych formę zakwaterowania.
• doradztwo w zakresie przedłużenia pobytu w Australii – przedstawienie dostępnych możliwości, ofert nowych kursów, załatwienie formalności w nowych szkołach. Oferujemy zawsze najkorzystniejsze ceny!
• doradztwo i pomoc w zakresie przedłużenia wizy studenckiej lub zmiany wizy na inną – nie tylko przedstawimy Ci możliwości przedłużenia Twojego pobytu na miejscu ale również zajmiemy się złożeniem aplikacji i dopełnieniem wszelkich formalności.
• doradztwo w zakresie możliwości uzyskania pobytu stałego i obywatelstwa – agenci oraz prawnicy imigracyjni z którymi współpracujemy chętnie udzielą Ci informacji na temat Twoich możliwości uzyskania rezydentury w Australii, czy też wiz typu biznes i innych.
Zapraszamy do skorzystania z naszego doświadczenia!

© 2015 Albion House. Wszelkie prawa zastrzeżone. Branding / Design: Inspect™ Brand & Web Design