KANADA

Kanada

Kanada to przede wszystkim dzika przyroda i kraj wielkich przestrzeni oraz wspaniałe, nowoczesne miasta. Liczne parki narodowe chronią zagrożone gatunki fauny i flory oraz unikalne krajobrazy. Miasta natomiast kwitną i oferują swoim mieszkańcom bardzo wysokie standardy życia – nie bez przyczyny Toronto i Vancouver rokrocznie znajdują się na szczytowych miejscach list miejsc najlepszych do rezydowania. To także mekka miłośników sportów zimowych – rewelacyjne warunki pogodowe i infrastruktura przyciągają tu rzesze fanów białego puchu z całego świata. Jeśli chcesz połączyć wysoką jakość kursów, bezpieczeństwo, odpoczynek na łonie natury a jednocześnie nacieszyć się wszystkim co oferuje duża aglomeracja to Kanada jest wyborem idealnym. Pamiętaj także, że możesz tu podszkolić nie tylko angielski ale jeżeli tylko zechcesz także francuski. Jeśli zdecydujesz się tu uczyć języka pokochasz także otwartość i tolerancyjność tutejszych mieszkańców, o których mówi się,że są najsympatyczniejszym narodem na świecie.

Czemu warto się uczyć angielskiego?

  • To najpopularniejszy język na świecie – zna go około 1,5 miliarda ludzi!
  • Jest językiem światowym wielu dziedzin w tym biznesu, nauki czy turystyki. Jego opanowanie otwiera wiele drzwi i ułatwia podróże, pracę i rozwój.
  • Prosto go opanować – daje więc satysfakcję ze znajomości języka obcego oraz stanowi dobry punkt wyjścia do uczenia się dalszych języków.
  • W angielskim wydawanych jest wiele publikacji, badań, książek, gazet i serwisów internetowych – jego znajomość pozwali Ci na korzystanie z tych wszystkich przebogatych źródeł informacji.
  • Jest także językiem w którym tworzy i mówi olbrzymia ilość artystów światowego formatu. Już nie będziesz czekał na wydanie ciekawego filmu z napisami czy prosił o przetłumaczenie wywiadu z ulubioną gwiazdą.

jak wybrać właściwy kurs?

Nauka języka angielskiego w Kanadzie jest tak przyjemna jak jedzenie naleśników z syropem klonowym.

Warto wybrać się tu na kurs wakacyjny dający czas zarówno na naukę jak i na odpoczynek, zwiedzanie, zabawę i niezapomnianą letnią przygodę.
Szkoły oferują tu osobne obozy językowe dla młodzieży w wieku powyżej 14 lat. Łączą one przyjemną i efektywną naukę z wspaniałą zabawą, przyjacielską i bezpieczną atmosferą oraz możliwością znalezienia przyjaciół z całego świata.
Dorośli (czyli wg szkół ci, którzy ukończyli 16 rok życia) mogą wybierać z całej gamy kursów całorocznych prowadzonych na wszystkich poziomach nauczania od podstawowego po zaawansowany. Dla tych, którzy chcą przygotować się do egzaminu czy do nauki studiowania czy pracy w języku angielskim szkoły mają zajęcia profilowane pod ich potrzeby m.in. kursy FCE, CAE czy IELTS czy tzw. program uniwersytecki.
Dla osób po 40 roku życia, które wciąż uwielbiają aktywnie spędzać czas rozwijając swoje umiejętności też nie zabraknie czegoś wyjątkowego. Specjalnie tworzone grupy dają komfort nauki oraz pozwalają na dobrą zabawę wśród rówieśników z całego świata.
Profesjonaliści znajdą w części szkół zajęcia dedykowane konkretnym zagadnieniom np. język biznesu  czy metodyka nauczania angielskiego jako języka obcego.

© 2015 Albion House. Wszelkie prawa zastrzeżone. Branding / Design: Inspect™ Brand & Web Design