MEKSYK

Karaibska przygoda w świecie Majów to podróż przez Jukatan zawierająca w sobie wszystko co nawet najbardziej wytrawny podróżnik doceni- nutka adrenaliny, z dużą dawką pozytywnych emocji, trudu podróży, a na koniec błogi relaks na Karaibach...

CANCUN
C
% wilgotność
Wiatr:
H • L

KARAIBSKA PRZYGODA W ŚWIECIE MAJÓW- JUKATAN- Meksyk VIVA MEXICO!

Półwysep Jukatan zadziwia różnorodnością. Jest to jedno z tych miejsc na świecie do którego wracamy z wielkim uśmiechem na twarzy. I ten uśmiech, tą pozytywną energię, a przede wszystkim niezwykłe miejsca I kulturę Jukatanu pragniemy Wam przekazać podczas dwóch magicznych tygodni w Meksyku. Zabierzemy Was do majestatycznego świata Majów wpisanego na listę Unesco- Chichen Itza. Na rowerach zwiedzimy prekolumbijskie miasteczko Coba oraz zjedziemy na linach (rappeling) do jukatańskich cudów natury- studni z krystalicznie czystą wodą- cenotes. Odwiedzimy rajską wyspę Kobiet (Isla de Mujeres) gdzie będzie można zanurzyć się w turkusowe wody Morza Karaibskiego i zjeść pyszne owoce morza. Proponujemy Wam poczuć się jak prawdziwy MEXICANO i wsiąść za kółko oldchoolowego meksykańskiego cudu motoryzacji- garbusa w wersji cabrio! Poczuj wiatr we włosach i przejedź dookoła wyspę Cozumel! Program został uzupełniony o magiczne kolonialne miasteczka, historyczne nieodgadnione PALENQUE oraz kolorową lagunę Bacalar.

 

Do tego przedłużamy nasz pobyt o wypoczynek w Playa del Camen w hotelu z wersją all inclusive- czas na nurkowanie, snurkowanie z żółwiami morskimi i wiele więcej! Mała grupa, przyjemna atmosfera oraz wiele innych atrakcji czekają na Was podczas podróży do Meksyku! HASTA LA VISTA!

© 2015 Albion House. Wszelkie prawa zastrzeżone. Branding / Design: Inspect™ Brand & Web Design