Aktualności

Wygrała bilet i poleciała do Australii…:)

Albion House

2 stycznia 2018 WSZYSTKIE AKTUALNOŚCI

Poznajcie wrażenia z pobytu w Australii Beaty :) Zwyciężczyni naszego konkursu DNI AUSTRALII 2017 o BILET DO AUSTRALII! To właśnie Beata dzięki wiedzy i szczęściu pokonała setki uczestników aby dostać się do wielkiego finału w Warszawie i zgarnąć bilet lotniczy do Kangurolandii:)) Gratulujemy!

Czytaj więcej…

Świąteczne promocje w Albion House!

Albion House

4 grudnia 2017 WSZYSTKIE AKTUALNOŚCI

Kochani! Dziękujemy, że jesteście z Nami:) Kolejny wspólny rok dobiega końca – z tej okazji grudniowe niespodzianki. Zapraszamy!

Czytaj więcej…

Christmas time w Jervis Bay!

Albion House

4 grudnia 2017 WSZYSTKIE AKTUALNOŚCI

Kochani! Dziękujemy, że jesteście z Nami:) Kolejny wspólny wypad przed Nami!:) Zostało jeszcze kilka wolnych miejsc. Wiec popytajcie znajomych. Kto chętny? Akcja integracja pod namiotami na przepięknej plaży Cave Beach- ok.3h jazdy na południe od Sydney:)

Czytaj więcej…

Christmas time w Jervis Bay!

Albion House

4 grudnia 2017 Spotkania i wykładyWSZYSTKIE AKTUALNOŚCI

Kochani! Dziękujemy, że jesteście z Nami:) Kolejny wspólny wypad przed Nami! :) Zostało jeszcze kilka wolnych miejsc. Wiec popytajcie znajomych. Kto chętny? Akcja integracja pod namiotami na przepięknej plaży Cave Beach- ok.3h jazdy na południe od Sydney:)

Czytaj więcej…

Festiwal Terra – już 17 edycja! Zapraszamy!

Albion House

30 listopada 2017 WSZYSTKIE AKTUALNOŚCI

Albion House zaprasza na Festiwal Terra – 17 edycję.  Spora dawka podróżniczych inspiracji, zdjęć i filmów- zapraszamy bardzo serdecznie – Kino Wisła, Plac Wilsona 2 w Warszawie. W programie m.in. opowieści z południa Indii, reporterski rok w Ameryce Łacińskiej, podróże po mało znanej Afryce Środkowej, rowerowa ekspedycja przez zimową Grenlandię, piesze przejście przez Izrael, zjawiskowe zdjęcia z gór Polski, rowerowe wyprawy przez afgański i tadżycki Pamir.

Czytaj więcej…

Kalejdoskop Podróżniczy

Albion House

18 października 2017 Spotkania i wykłady

Festiwal Kultur z całego świata. Polecamy serdecznie spotkanie z nami na naszym Australijskim stoisku.

Czytaj więcej…

Akcja Integracja w Royal National Park

Albion House

18 października 2017 Spotkania i wykłady

Czytaj więcej…

Work and Holiday Visa (472) Australia powraca!

Albion House

5 października 2017 WSZYSTKIE AKTUALNOŚCI

Marzysz o wspaniałej przygodzie w kraju „Do góry nogami?”. Chciałbyś  podczas pobytu odpracować koszty wyjazdu, podróżowania po tym niezwykłym lądzie i świetnej zabawy? Zwiedzaj niesamowitą Australię pracując! Kolejna pula dodatkowych 300 miejsc już  dostępna dla Polaków. Może to właśnie Ty będziesz jednym z 300 kolejnych szczęśliwców  w tym roku!

Czytaj więcej…

5000 dyplom QEAC wydany!

Albion House

7 września 2017 CiekawostkiWSZYSTKIE AKTUALNOŚCI

Czytaj więcej…

DARWIN? why not:)!

Albion House

3 sierpnia 2017 CiekawostkiWSZYSTKIE AKTUALNOŚCI

Razem z International House zapraszamy do Darwin, najbardziej kameralnej ze stolic stanów Australii. Nowa placówka w stolicy Terytorium Północnego…

Czytaj więcej…

BILET DO AUSTRALII WYGRANY!

Albion House

11 czerwca 2017 Relacje uczestnikówWSZYSTKIE AKTUALNOŚCI

Konkurs zakończony! Bilet do Australii został wygrany!:) Gratulujemy!

Czytaj więcej…

Wielki Piknik Australijski

Albion House

4 czerwca 2017 WSZYSTKIE AKTUALNOŚCI

Wielki Piknik Australijski w Warszawie. Tego nie można przegapić! Cieszymy się, że możemy wziąć udział w tym wydarzeniu i spotkać się z Wami! Oprócz wielkiego grillowania, spotkania z naszymi konsultantami, Finał o BILET DO AUSTRALII, warsztaty kulinarno-sommelierskie, spotkanie z Markiem Niedźwieckim, koncerty, dekorowanie bumerangów i wiele wiele więcej!

Czytaj więcej…

VII Dni Australii zakończone…

Albion House

18 maja 2017 CiekawostkiRelacje uczestnikówSpotkania i wykłady

Ponad 2,5 tysiąca kilometrów, 9 miast, setki osób, wspaniała atmosfera i dużo Australii w Polsce… VII Dni Australii już za nami! Zapraszamy na relacje z VII edycji niesamowitego wydarzenia tworzonego od 7 lat przez ludzi w wielką pasją.

Czytaj więcej…

Work and Holiday Visa (472) Australia

Albion House

25 kwietnia 2017 WSZYSTKIE AKTUALNOŚCI

Marzysz o wspaniałej przygodzie w kraju „Do góry nogami?”. Chciałbyś  podczas pobytu odpracować koszty wyjazdu, podróżowania po tym niezwykłym lądzie i świetnej zabawy? Zwiedzaj niesamowitą Australię pracując! Kolejna pula wiz work and holiday Australia już niedługo będzie dostępna dla Polaków. Może to właśnie Ty będziesz jednym z 200 szczęśliwców  w tym roku!

Czytaj więcej…

Białystok 25.04 – VII Dni Australii

Albion House

10 kwietnia 2017 Spotkania i wykłady

Po raz pierwszy załoga Albion House zawita do Białegostoku. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych tematyką Australii. Będzie ciekawie!:)

Czytaj więcej…

Bydgoszcz 22.04 – VII Dni Australii

Albion House

10 kwietnia 2017 Spotkania i wykłady

VII Dni Australii zawitają do Bydgoszczy razem z VII festiwalem Podróżnicy już 21/22 kwietnia 2017. Zapraszamy na wiele podróżniczych emocji na teren Wyższej Szkoły Gospodarki.

Czytaj więcej…

POKAŻ NAM ŚWIAT-TVN BIS

Albion House

10 kwietnia 2017 WSZYSTKIE AKTUALNOŚCI

Załoga Albion House opowiada o koncepcji DNI AUSTRALII na antenie TVN BIS w najnowszym programie „Pokaż nam świat”! Zapraszamy

Czytaj więcej…

Warsztaty sommelierskie – hit Dni Australii!

Albion House

31 marca 2017 Relacje uczestnikówWSZYSTKIE AKTUALNOŚCI

Białe czy czerwone, w jakiej temperaturze, mniej czy bardziej wytrawne? No i które smakuje najlepiej i dlaczego:) To pytania, na które odpowiedzi znajdziecie na naszych warsztatach sommelierskich z Wojciechem Cyranem i marką Jacob’s Creek. Dodajemy dodatkowy warsztat! Oraz widzimy się w sobotę w Olsztynie, w środę w Toruniu, w czwartek w Poznaniu i w piątek w Sopocie!

Czytaj więcej…

Australijska Warszawa!

Albion House

29 marca 2017 Relacje uczestnikówWSZYSTKIE AKTUALNOŚCI

Cudowna Australijska atmosfera, prezentacje, filmiki, warsztaty wyjazdowe, konsultacje indywidualne, spotkania, książki i niesamowita rozmowa z Marek Niedźwiecki. Widzimy się już w czwartek w Katowicach!

Czytaj więcej…

Sopot 07.04 – VII Dni Australii

Albion House

28 marca 2017 Spotkania i wykładyWSZYSTKIE AKTUALNOŚCI

W piątek pojawimy się w  Sopocie w Centrum Dydaktyczno-Konferencyjnym Uniwersytetu Gdańskiego i opowiemy Wam o  naszych ukochanych Antypodach  – zapraszamy na konsultacje indywidualne i zapisy. No i na Wasze życzenie dodaliśmy także tu warsztaty sommelierskie  – także korzystajcie – bo kto wie czy na kolejny raz nie trzeba będzie czekać  aż rok!

Czytaj więcej…

© 2015 Albion House. Wszelkie prawa zastrzeżone. Branding / Design: Inspect™ Brand & Web Design