Firma

Najmniejszy kontynent i największa wyspa na świecie. Dla wielu urzeczywistnienie marzeń o raju na ziemi. Kraj przyjazny, tolerancyjny, otwarty na ludzi, dający możliwości życia w komforcie i dostatku

O nas

Albion House jest jedną z czołowych firm w Polsce i Europie zajmującya się organizowaniem edukacji za granicą, głównie w Australii – w czym się specjalizujemy i posiadamy najdłuższe doświadczenie na rynku, ale także w Nowej Zelandii, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Niemczech, Francji, Malcie, Hiszpanii, Włoszech, USA, Kanadzie i innych.

Długoletnie doświadczenie oraz profesjonalna obsługa sprawiają, że nasza firma cieszy się bardzo dobrą opinią nie tylko wśród partnerów czy placówek rządowych, ale przede wszystkim wśród naszych klientów.

Od 1996 z naszych usług skorzystało już tysiące zadowolonych klientów.
Od lat współpracujemy z Ambasadą Australii w Warszawie, a obecnie w Berlinie dając dowód swego profesjonalizmu i zaangażowania w sprawy naszych klientów. Dzięki temu sprawnie i szybko załatwiamy proces wizowania i możemy się pochwalić najwyższą skutecznością w kraju. Organizujemy dla naszych klientów wizy studenckie, turystyczne, biznesowe a także emigracyjne – poprzez autoryzowane biura emigracyjne, z którymi współpracujemy.
Nasza firma łączy w sobie profesjonalizm, indywidualne podejście do klienta i pasje ludzi którzy ją tworzą. Nasi konsultanci to osoby, które nie kierują się informatorami, katalogami ale własnym doświadczeniem, własną pasją podróżniczą co pokazują na festiwalach podróżniczych oraz spotkaniach promujących Australie i inne zakątki świata. Są laureatami wielu nagród chociażby tak znanych jak Kolosy. To osoby które nade wszystko kładą nacisk na znajomość języków obcych, których sami nauczyli się za granica, na poznawanie kultur chociażby podczas wyjazdów wolontarialnych jak i praktycznych informacji z którymi dzielą się z klientami. Wy jesteście ich paliwem ponieważ te pasje pragną dzielić właśnie z Wami często opowiadając Wam o tym w drodze.
Jesteśmy firmą, która rozpoczynała wielka przygodę Polaków z Australią i od prawie 18 lat popularyzuje i promuje w szczególności Australie jako kraj, który trzeba poznać, zwiedzić, a nawet nazwać Australie swoim domem. To właśnie min. Albion House swoim etycznym podejściem do wymogów wizowych i emigracyjnych pomógł pokazać Polaków jako bardzo świadomych, dojrzałych i zdolnych klientów dla edukacyjnego rynku Australijskiego.

Pomagamy w załatwieniu wszelkich formalności związanych z wyjazdem, m.in. w skompletowaniu dokumentów niezbędnych przy ubieganiu się o przyjęcie na wybrany kierunek, w załatwieniu formalności związanych z zapisaniem się do wybranej szkoły, w przygotowaniu dokumentacji wymaganej przy ubieganiu się o wizę oraz innych formalnych dokumentów niezbędnych podczas pobytu za granicą.

Pracownicy Albion House cechują się wysokim profesjonalizmem i posiadają wiedzę o studiowaniu za granicą, uzyskaną na podstawie własnych doświadczeń oraz wieloletniego stażu pracy w branży edukacyjnej. Dzięki temu konsultanci edukacyjni są w stanie pomóc w wyborze odpowiedniej szkoły, kursu i miejsca nauki.
Zapewniamy pomoc w rezerwacji najtańszych biletów lotniczych i autokarowych, w rezerwacji miejsca zakwaterowania, pomoc w zaplanowaniu podróży i pobytu za granicą.

Naszym klientom wyjeżdżającym do Australii zapewniamy bezpośrednią, kompleksową opiekę nie tylko podczas organizowania wyjazdu, ale przede wszystkim na miejscu, podczas jego trwania. Nasza firma jako pierwsza na rynku prowadzi od początku swoje własne centrum konsultingowe w Sydney, a nasi konsultanci na miejscu pomagają klientom we wszystkich bieżących sprawach. Albion House stworzył również tak popularny dzisiaj i powielany system obsługi klienta na miejscu czyli tzw. Serwis Studencki i Integracje Studencka. To własnie nasza firma pokazała w jaki sposób „Australian Way” opiekować się klientami w Australii.
W przypadku przedłużania pobytu na miejscu, nasi konsultanci nieodpłatnie udzielą wszelkich niezbędnych informacji, pomogą w wyborze szkoły i kierunku oraz pokierują każdą sprawą tak, aby była ona załatwiona sprawnie i szybko.
Nasi klienci chwalą sobie pomoc firmy Albion House w organizowaniu wyjazdów za granicę, zarówno w zakresie konsultingu edukacyjnego jak i podróży oraz całego pobytu – gwarancja kompleksowej opieki ułatwia podjęcie decyzji o wyjeździe. Już tysiące klientów zdecydowało się podjąć naukę za granicą za pośrednictwem naszej firmy.

Zapraszamy również Was!

Twoja przyszłość, nasza satysfakcja

© 2015 Albion House. Wszelkie prawa zastrzeżone. Branding / Design: Inspect™ Brand & Web Design