DLACZEGO Z NAMI?

GWARANCJA-BEZPIECZEŃSTWO-OPIEKA-FUN- Dobrze trafiłeś!

Dlaczego z nami?

Dlaczego Wyjechać z Nami: Dlaczego My - dlaczego warto wybrać nasze usługi

CENA
Przede wszystkim dajemy Ci gwarancję, że organizując swój wyjazd przez naszą firmę, nie zapłacisz więcej niż gdybyś organizował go samemu, a nawet jesteśmy pewni, że dużo zaoszczędzisz! Konsultacje nic Cię nie kosztują! Organizacją zajmują się osoby, które same były w miejscu w którym Ty będziesz dlatego rozumieją dokładnie to co związane jest z takim wyjazdem. Podzielą się z Toba swoją wiedzą, spostrzeżeniami, praktycznymi informacjami. A na tym właśnie polegają podróże, wyjazdy, nauka za granicą czyli integracja z ludźmi.
Dlatego zachęcamy Cię do rozpoczęcia tej przygody już w Polsce z ludźmi którzy mają dokładnie taka samą pasje przygody jak i Ty.

BEZPIECZEŃSTWO

Wybierając się do nowego kraju, gdzie często pierwszą barierą jest język oraz biurokracja (zawsze trzeba przez nią przejść stawiając pierwsze kroki w ułożeniu sobie czasu i często życia) dobrze jest mieć kogoś kto doradzi, pokieruje, pomoże, a dodatkowo będzie czuwał nad tym aby wszystko przebiegło zgodnie z normami jakie obowiązują w danym kraju. Każda podpowiedź nie tylko pozwoli zaoszczędzić Ci czas, który będzie dla Ciebie istotny na miejscu podczas aklimatyzacji ale w znacznej mierze pozwoli obniżyć koszty życia w początkowym okresie wyjazdu. Dzięki naszemu konsultingowi gwarantujemy Tobie najlepsze przygotowanie do wyjazdu dzięki któremu poczujesz się bezpiecznie.

KOMPLEKSOWA ORGANIZACJA WYJAZDU
● Chcesz się skoncentrować wyłącznie na nauce? ● Chcesz pracować jednocześnie doskonaląc swoje umiejętności językowe? ● Znasz już język, a zależy Ci na zdobyciu doświadczenia zawodowego? ● Ciekawią Cię podróże językowe / edukacyjne – chcesz poprzez naukę poznać również inne kultury? ● Chcesz się sprawdzić w nowym miejscu? ● Chcesz uczyć się za granicą od szkoły średniej po studia doktoranckie? ● interesuje Cię emigracja?

IDEALNIE TRAFIŁEŚ!

Przedstawimy Ci pełen wachlarz możliwości wyjazdów edukacyjnych, podróżniczych, emigracyjnych, pracowniczych, work & travel, work & study i więcej. Szybko, sprawnie i kompleksowo zorganizujemy Twój wyjazd, dopełnimy za Ciebie wszelkich formalności, zorganizujemy wizę, rezerwację biletów i zakwaterowania- wszystko indywidualnie według Twoich potrzeb.
Gwarantujemy Ci konkurencyjną cenę kursów edukacyjnych na każdym stopniu zaawansowania – od kursów językowych, poprzez specjalistyczne kursy zawodowe aż po uniwersytety.

Przedstawimy Ci oferty płatnych praktyk zawodowych oraz programów stażowych, które łączą w sobie naukę i pracę.
Zaopiekujemy się Tobą na miejscu – nasz rezydent będzie służył Ci radą i pomocą podczas całego Twojego pobytu za granicą.
Ułatwimy Ci aklimatyzację w nowym miejscu poprzez udzielenie wskazówek i wielu pomocnych informacji dotyczących życia codziennego – poruszania się po mieście, zakupów, atrakcji turystycznych, itd.

Pomożemy Ci załatwić formalności po przyjeździe – w banku, urzędzie imigracyjnym, urzędzie skarbowym, etc.
Zajmiemy się organizacją Twoich przelewów międzynarodowych – to my odpowiadamy za to, aby Twoje pieniądze trafiły we właściwe miejsce.
Potraktujemy Cię indywidualnie, jako klient jesteś dla nas najważniejszy i zależy nam na Twojej satysfakcji…

OPIEKA PRACOWNIKÓW ALBION HOUSE W AUSTRALII
Nasza praca nie kończy się z chwilą kiedy wyjeżdżasz do Australii. Szczególnie wtedy będziemy w stanie Ci pomóc poprzez opiekę na miejscu oraz kompleksowy serwis, który został przez nas przygotowany.
Od spotkań informacyjnych, które pomogą Ci poznać miasto, system komunikacji, poprzez banki, telefon, pozwolenia o prace i numery podatkowe aż po miłe spotkania integracyjne ze studentami z różnych szkół czy krajów. To oznacza bezustanną kompleksową opiekę jeżeli tylko zachodzi taka potrzeba nie tylko w Polsce ale szczególnie w Australii. To Ty decydujesz w czym możemy Ci pomóc, a co wolisz zrobić sam.
Organizując imprezy integracyjne dla naszych klientów pragniemy aby jak największa grupa osób mogła nawiązać ze sobą przyjaźnie czy wymienić się informacjami, które często są bardzo praktycznie ukierunkowane do codziennego życia w Australii. Cykliczne spotkania w biurze w Sydney, BBQ na plaży czy wyjazdy poza miasto- to wszystko czeka na Ciebie na miejscu!
W Australii masz możliwość skorzystania z darmowej konsultacji agenta MARA czyli Licencjonowanego Agenta Migracyjnego, pochodzącego z Australii tak aby rozumieć dokładnie czego oczekuje jego kraj od aplikanta aby miał on największą szanse na ubieganie się o wizę pobytu stałego.

ZNAJOMOŚĆ OFERTY EDUKACYJNEJ / UCZELNI
Nie tylko pracujemy z większością uczelni w Australii i wielu krajach ale również znamy je osobiście. To oznacza, że wiemy, którą szkołę możemy Tobie doradzić i staramy się spośród wielu uczelni mówiących dokładnie to samo wyłonić kilka takich, które będą najbardziej odpowiadały profilowi miejsca jakiego poszukujesz. Miedzy innymi dlatego posiadamy biura zarówno w Polsce jak i w Australii aby mieć pewność, że przygotujemy Ciebie do wyjazdu najlepiej jak to możliwe. Dlatego nasi pracownicy sami podejmują naukę na uczelniach aby zobaczyć od środka jak wygląda edukacja w danej szkole.

ZNAJOMOŚĆ RYNKU
Czterech konsultantów naszego biura na stałe związanych jest z Australią. Doświadczenie tych osób wywodzi się z ich codziennego życia w Australii i współbudowaniu gałęzi edukacji w Australii którą dzisiaj widzimy. Rozpoczynając swoją działalność 18 lat temu współtworzyliśmy obraz Australii jaki jest obecnie wykorzystywany na naszym polskim rynku. Nie tylko wiemy jak wygląda obecna sytuacja ale znamy jej początki, założenia i oczekiwania na przyszłość. Nasi konsultanci poświęcają się tylko i wyłącznie zagadnieniom edukacji, podróży, pracy za granicą- nie jest to dodatkowa gałąź naszej działalności ale jedyna. Australia jest naszym domem i znamy ją jak nikt inny.
Naszych dwóch konsultantów studiowało na co najmniej 3 kontynentach i włada co najmniej trzema językami. Co więcej nasi konsultanci osobiście sprawdzają jakość szkół, uczestnicząc w szkoleniach oraz spotkaniach biznesowych i targach.
Tworząc rynek należy go na początku poznać ale przede wszystkim nigdy nie przestawać się go uczyć. My to wiemy.
Zaufaj historii Albion House, 18 lat na rynku to nie kwestia przypadku, a poświęcenia, pasji i Waszego zaufania. .

 

© 2015 Albion House. Wszelkie prawa zastrzeżone. Branding / Design: Inspect™ Brand & Web Design