Australia

Najmniejszy kontynent i największa wyspa na świecie. Dla wielu urzeczywistnienie marzeń o raju na ziemi. Kraj przyjazny, tolerancyjny, otwarty na ludzi, dający możliwości życia w komforcie i dostatku

USA

Stany Zjednoczone Ameryki Północnej to niewątpliwie wyjątkowy kraj. Dzięki rozmiarom a więc także dużemu zróżnicowaniu klimatycznemu, USA może poszczycić się przebogatą florą i fauną. Kto z nas nie słyszał o pięknie Gór Skalistych poprzecinanych głębokimi kotlinami, Dolinie Śmierci – najgorętszej i najniżej położonej części Wielkiej Kotliny czy Krainie Wielkich Jezior. Wielu marzy o wyprawie nad Niagarę, podróży poprzez prerie Arizony czy wycieczce po Yellowstone lub wzdłuż wybrzeża Kalifornii. Ale przyroda i jej fenomeny to nie jedyna rzecz, która przyciąga do Stanów Zjednoczonych. Unikalna kultura, powstała dzięki mieszance kultur krajów pochodzenia przodków dzisiejszych amerykanów to fundament, na którym zbudowano wiele miast, dziś będących symbolem wszystkiego, co amerykańskie. Z połączenia dziedzictwa tradycyjnej brytyjskiej edukacji oraz nowatorskiego podejścia i potrzeby dynamicznego rozwoju młodych amerykanów powstały tu wyśmienite ośrodki edukacyjne m. in.Harvard, Yale czy Stanford. Ty także możesz skorzystać z okazji i wybrać się po wiedzę i przygodę do kraju, który fascynuje, przyciąga i urzeka swoim pięknem, osiągnięciami i historią.

CZEMU WARTO UCZYĆ SIĘ angielskiego?

  • To najpopularniejszy język na świecie – zna go około 1,5 miliarda ludzi!
  • Jest językiem światowym wielu dziedzin w tym biznesu, nauki czy turystyki. Jego opanowanie otwiera wiele drzwi i ułatwia podróże, pracę i rozwój.
  • Prosto go opanować – daje więc satysfakcję ze znajomości języka obcego oraz stanowi dobry punkt wyjścia do uczenia się dalszych języków.
  • W angielskim wydawanych jest wiele publikacji, badań, książek, gazet i serwisów internetowych – jego znajomość pozwali Ci na korzystanie z tych wszystkich przebogatych źródeł informacji.
  • Jest także językiem w którym tworzy i mówi olbrzymia ilość artystów światowego formatu. Już nie będziesz czekał na wydanie ciekawego filmu z napisami czy prosił o przetłumaczenie wywiadu z ulubioną gwiazdą.

Jak wybrać odpowiedni kurs?

Oferta kursów językowych w USA jest równie wielka jak sam kraj.

Warto wybrać się tu na kurs wakacyjny dający czas zarówno na naukę jak i na odpoczynek, zwiedzanie, zabawę i niezapomnianą letnią przygodę.

Szkoły oferują tu osobne letnie obozy językowe dla młodzieży w wieku powyżej 14 lat. Łączą one przyjemną i efektywną naukę z wspaniałą zabawą, przyjacielską i bezpieczną atmosferą oraz możliwością znalezienia przyjaciół z całego świata.

Dorośli (czyli wg szkół ci, którzy ukończyli16 rok życia) mogą wybierać z całej gamy kursów całorocznych prowadzonych na wszystkich poziomach nauczania od podstawowego po zaawansowany. Dla tych, którzy chcą przygotować się do egzaminu czy do nauki studiowania czy pracy w języku angielskim szkoły mają zajęcia profilowane pod ich potrzeby m.in. kursy FCE, CAE czy TOEFL czy serwisy dostawania się na amerykańskie uniwersytety.

Dla osób po 40 roku życia, które wciąż uwielbiają aktywnie spędzać czas rozwijając swoje umiejętności też nie zabraknie czegoś wyjątkowego. Specjalnie tworzone grupy dają komfort nauki oraz pozwalają na dobrą zabawę wśród rówieśników z całego świata.

Profesjonaliści znajdą w części szkół zajęcia dedykowane konkretnym zagadnieniom np. język biznesu czy metodyka nauczania angielskiego jako języka obcego.

Możesz także pomyśleć urlopowym wyjeździe, podczas którego kursy dla Ciebie i całej rodziny połączysz z odpoczynkiem, zabawą w międzynarodowym towarzystwie.

Wiesz już do której grupy należysz? Kliknij w odpowiedni odnośnik w menu po prawej stronie i zobacz konkretne oferty lokalizacji, szkół i kursów właśnie dla Ciebie!

© 2015 Albion House. Wszelkie prawa zastrzeżone. Branding / Design: Inspect™ Brand & Web Design