Australia

Najmniejszy kontynent i największa wyspa na świecie. Dla wielu urzeczywistnienie marzeń o raju na ziemi. Kraj przyjazny, tolerancyjny, otwarty na ludzi, dający możliwości życia w komforcie i dostatku

Wielka Brytania

Wielka Brytania to niezmiennie topowa destynacja w turystyce edukacyjnej. Świetne jakościowo szkoły o przebogatej tradycji, wielowiekowa kultura, olbrzymi wybór kursów oraz dobrze zorganizowana opieka są wysoko cenione przez studentów z całego świata. Możesz wybrać tu nie tylko kursy dokładnie odpowiadające Twoim potrzebom ale także miejsce, w którym nauka będzie dla Ciebie przyjemnością. Duże metropolie jak Londyn zapraszają amatorów rozrywki, zakupów i szybkiego stylu życia. Oxford i Cambridge jako ikony nauki i kultury przyciągają swoją bardzo studencką atmosferą. Turystyczne Bournemouth czy Hastings oferują naukę i wypoczynek na plaży a czarowny Edynburg zachwyci miłośników sztuki, architektury oraz wietrznych klifów. Bez względu na to czy kochasz podziwiać imponujące budowle, zapierające dech w piersiach krajobrazy, spacerować po bajecznie zielonych ogrodach, czuć atmosferę historycznych, znanych na całym świecie miast czy odpoczywać na przepięknych piaszczystych plażach możesz to połączyć z efektywną nauką w Wielkiej Brytanii!

CZEMU WARTO UCZYĆ SIĘ angielskiego?

  • To najpopularniejszy język na świecie – zna go około 1,5 miliarda ludzi!
  • Jest językiem światowym wielu dziedzin w tym biznesu, nauki czy turystyki. Jego opanowanie otwiera wiele drzwi i ułatwia podróże, pracę i rozwój.
  • Prosto go opanować – daje więc satysfakcję ze znajomości języka obcego oraz stanowi dobry punkt wyjścia do uczenia się dalszych języków.
  • W angielskim wydawanych jest wiele publikacji, badań, książek, gazet i serwisów internetowych – jego znajomość pozwali Ci na korzystanie z tych wszystkich przebogatych źródeł informacji.
  • Jest także językiem, w którym tworzy i mówi olbrzymia ilość artystów światowego formatu. Już nie będziesz czekał na wydanie ciekawego filmu z napisami czy prosił o przetłumaczenie wywiadu z ulubioną gwiazdą.

Jak wybrać odpowiedni kurs?

Oferta kursów językowych w Wielkiej Brytanii jest tak różnorodna jak krajobraz tego kraju

Warto wybrać się tu na kurs wakacyjny dający czas zarówno na naukę jak i na odpoczynek, zwiedzanie, zabawę i niezapomnianą letnią przygodę.
Szkoły oferują tu osobne kolonie dla dzieci od 8 roku życia i letnie obozy językowe dla młodzieży w wieku powyżej 14 lat. Łączą one przyjemną i efektywną naukę z wspaniałą zabawą, przyjacielską i bezpieczną atmosferą oraz możliwością znalezienia przyjaciół z całego świata.
Dorośli (czyli wg szkół ci, którzy ukończyli16 rok życia) mogą wybierać z całej gamy kursów całorocznych prowadzonych na wszystkich poziomach nauczania od podstawowego po zaawansowany. Dla tych, którzy chcą przygotować się do egzaminu czy do nauki studiowania czy pracy w języku angielskim szkoły mają zajęcia profilowane pod ich potrzeby m.in. kursy FCE, CAE czy IELTS czy tzw. program uniwersytecki.
Dla osób po 40 roku życia, które wciąż uwielbiają aktywnie spędzać czas rozwijając swoje umiejętności też nie zabraknie czegoś wyjątkowego. Specjalnie tworzone grupy dają komfort nauki oraz pozwalają na dobrą zabawę wśród rówieśników z całego świata.
Profesjonaliści znajdą w części szkół zajęcia dedykowane konkretnym zagadnieniom np. język biznesu, dla pielęgniarek, w turystyce czy metodyka nauczania angielskiego jako języka obcego.

© 2015 Albion House. Wszelkie prawa zastrzeżone. Branding / Design: Inspect™ Brand & Web Design