Australia

Najmniejszy kontynent i największa wyspa na świecie. Dla wielu urzeczywistnienie marzeń o raju na ziemi. Kraj przyjazny, tolerancyjny, otwarty na ludzi, dający możliwości życia w komforcie i dostatku

Francja

Francja to kraj słynący z przepysznej kuchni, wspaniałych win i serów, pięknej sztuki, skarbów kultury, wspaniałych perfum, światowej mody oraz pięknych krajobrazów. Francja bez wątpienia to przepiękny kraj, który z całą pewnością zaskoczy Cię swą urodą i wszechstronnością. Podczas nauki tu możesz zobaczyć piękne, zielone góry, lazurowe morze, wspaniałe i sławne muzea, niesamowite zamczyska oraz urocze winnice. Możesz także poznać paryski szyk i elegancję połączony z barwnym życiem tego niezwykłego miasta. Wszystko to oczywiście połączone z kursami o wysokim standardzie, z którego Francuzi są niezmiennie dumni. Jest to naród kochający swój język i z wielką radością witający każdego, kto chce się go nauczyć, dlatego połączenie nauki francuskiego ze zwiedzaniem i poznawaniem Francji to rewelacyjny wybór gwarantujący niezapomniany pobyt w tym czarownym kraju.

CZEMU WARTO UCZYĆ SIĘ francuskiego?

  • Od wieków francuski ten uznawany jest za język kultury i sztuki. Moliere, Hugo, Saint-Exupéry, Bizet, Besson czy Piaf to tylko niewielki wycinek sławnych twórców pochodzących z tego kraju.
  • Nauka francuskiego pomaga w podróżach do wielu miejsc na świecie – jest on oficjalnym językiem w 32 krajach i mówi nim ponad 220 milionów ludzi.
  • Francja to potężny inwestor i partner biznesowy wielu krajów w Europie i poza nią. Znając ten język zdecydowanie zwiększasz swoje szanse na Polskim i światowym rynku pracy.
  • Warto podjąć wyzwanie nauczenia się francuskiego bo jest przepiękny w wymowie i uznawany za język prestiżowy, wyższych sfer i ludzi wykształconych.
  • Jego znajomość otwiera spore możliwości naukowe – pozwala korzystać z wielu programów stypendialnych nie tylko we Francji ale także Kanadzie, Szwajcarii, Belgii i innych krajach, gdzie jest powszechnie używany.

Jak wybrać odpowiedni kurs?

Kursów językowych we Francji jest ilość prawie tak wielka jak rodzajów sera.

Można wybrać się tu na kurs wakacyjny dający czas zarówno na naukę jak i na odpoczynek, zwiedzanie, zabawę i niezapomnianą letnią przygodę.

Szkoły oferują tu osobne letnie obozy językowe dla młodzieży w wieku powyżej 14 lat. Łączą one przyjemną i efektywną naukę z wspaniałą zabawą, przyjacielską i bezpieczną atmosferą oraz możliwością znalezienia przyjaciół z całego świata.

Dorośli (czyli wg szkół ci, którzy ukończyli16 rok życia) mogą wybierać z całej gamy kursów całorocznych prowadzonych na wszystkich poziomach nauczania od podstawowego po zaawansowany. Dla tych, którzy chcą przygotować się do egzaminu czy do nauki studiowania czy pracy w języku francuskim szkoły mają zajęcia profilowane pod ich potrzeby m.in. kursy DELF czy tzw. program uniwersytecki.

Dla osób po 40 roku życia, które wciąż uwielbiają aktywnie spędzać czas rozwijając swoje umiejętności też nie zabraknie czegoś wyjątkowego. Specjalnie tworzone grupy dają komfort nauki oraz pozwalają na dobrą zabawę wśród rówieśników z całego świata.

Profesjonaliści znajdą w części szkół zajęcia dedykowane konkretnym zagadnieniom np. język biznesu metodyka nauczania francuskiego jako języka obcego.

Możesz także pomyśleć urlopowym wyjeździe, podczas którego kursy dla Ciebie i całej rodziny połączysz z odpoczynkiem, zabawą w międzynarodowym towarzystwie.

Wiesz już do której grupy należysz? Kliknij w odpowiedni odnośnik w menu po prawej stronie i zobacz konkretne oferty lokalizacji, szkół i kursów właśnie dla Ciebie!

© 2015 Albion House. Wszelkie prawa zastrzeżone. Branding / Design: Inspect™ Brand & Web Design