Australia

Najmniejszy kontynent i największa wyspa na świecie. Dla wielu urzeczywistnienie marzeń o raju na ziemi. Kraj przyjazny, tolerancyjny, otwarty na ludzi, dający możliwości życia w komforcie i dostatku

Niemcy

Niemcy to kraj, który chce i potrafi eksponować wszystkie swoje atuty: eleganckie, duże metropolie, malownicze, niemalże pocztówkowe, miasteczka, piękno przyrody, bogactwo kultury, sztuki i folkloru. Wiele miejsc, na pozór zwyczajnych, oczarowuje swym dyskretnym urokiem. W miarę poznawania tego fascynującego kraju zobaczysz, że warto było wybrać się tu do szkoły. W końcu Niemcy to nasz najbliższy sąsiad i olbrzymi partner nie tylko handlowy. Warto także pamiętać, że ucząc się tu nie tylko zwiedzisz piękne krajobrazy i wspaniałe zabytki ale dostaniesz możliwość wspaniałej zabawy. Północne wybrzeża umożliwią Ci plażowanie i uprawianie różnego rodzaju sportów wodnych, alpejskie południe z kolei, czeka na miłośników nart i snowboardu. Można tu także z równym zapałem uprawiać tzw. Kneipenkultur, czyli kulturę barową, a także wziąć udział w najpopularniejszych niemieckich świętach ulicznych, takich jak Oktoberfest czyli święto piwa. Niemcy to wspaniałe spotkanie z historią i sztuką, rozrywką i odpoczynkiem na łonie przyrody a przede wszystkim z wysokiej jakości kursami i efektywną nauką języka niemieckiego!

czemu warto uczyć się niemieckiego?

  • Po niemiecku porozumiesz się nie tylko w Niemczech ale także Austrii, Szwajcarii, Luksemburgu czy Lichtensteinie. Mówi tym językiem także ludność wielu innych regionów Europy w tym Belgii, Holandii czy Płn. Włoch.
  • Niemcy są naszym sąsiadem i olbrzymim partnerem biznesowym. Znając niemiecki zwiększasz więc swoje szanse na rynku pracy i to nie tylko w Polsce. Niemcy inwestują na całym świecie i pracownicy ze znajomością języka są poszukiwani w wielu krajach.
  • Jest to język Goethego, Kafki, Nietzschego, Junga, Mozarta i wielu innych. Poznaj niemiecki a będziesz w stanie czerpać przyjemność z obcowania z ich dziełami w oryginale.
  • Niemcy bardzo dużo podróżują i możesz ich spotkać na całym świecie. Jeśli więc jesteś związany z branżą turystyczno-hotelarską ten język będzie dla Ciebie sporym atutem.
  • Znając niemiecki możesz ubiegać się o jedno z bardzo wielu stypendiów na studia w tym kraju a także o pozwolenie na pracę, której jest tam także naprawdę sporo.

Jak wybrać odpowiedni kurs?

Oferta kursów językowych w Niemczech jest tak szeroka jak modeli Mercedesa.

Można  wybrać się tu na kurs wakacyjny dający czas zarówno na naukę jak i na odpoczynek, zwiedzanie, zabawę i niezapomnianą letnią przygodę.
Szkoły oferują tu osobne kolonie dla dzieci od 8 roku życia i letnie obozy językowe dla młodzieży w wieku powyżej 14 lat. Łączą one przyjemną i efektywną naukę z wspaniałą zabawą, przyjacielską i bezpieczną atmosferą oraz możliwością znalezienia przyjaciół z całego świata.
Dorośli (czyli wg szkół ci, którzy ukończyli 16 rok życia) mogą wybierać z całej gamy kursów całorocznych prowadzonych na wszystkich poziomach nauczania od podstawowego po zaawansowany. Dla tych, którzy chcą przygotować się do egzaminu czy do nauki studiowania czy pracy w języku niemieckim szkoły mają zajęcia profilowane pod ich potrzeby m.in. kursy testDAF czy DSH czy tzw. program uniwersytecki.
Dla osób po 40 roku życia, które wciąż uwielbiają aktywnie spędzać czas rozwijając swoje umiejętności też nie zabraknie czegoś wyjątkowego. Specjalnie tworzone grupy dają komfort nauki oraz pozwalają na dobrą zabawę wśród rówieśników z całego świata.
Profesjonaliści znajdą w części szkół zajęcia dedykowane konkretnym zagadnieniom np. język biznesu czy metodyka nauczania niemieckiego jako języka obcego.
Możesz także pomyśleć urlopowym wyjeździe, podczas którego kursy dla Ciebie i całej rodziny połączysz z odpoczynkiem, zabawą w międzynarodowym towarzystwie.

Wiesz już do której grupy należysz? Kliknij w odpowiedni odnośnik w menu po prawej stronie i zobacz konkretne oferty lokalizacji, szkół i kursów właśnie dla Ciebie!

© 2015 Albion House. Wszelkie prawa zastrzeżone. Branding / Design: Inspect™ Brand & Web Design