Australia

Najmniejszy kontynent i największa wyspa na świecie. Dla wielu urzeczywistnienie marzeń o raju na ziemi. Kraj przyjazny, tolerancyjny, otwarty na ludzi, dający możliwości życia w komforcie i dostatku

Inlingua Malta

Informacje ogólne

Albion House - Inlingua Malta

Nasz wybór na Malcie

Wspaniałe pakiety wczasów na Malcie  to unikalne  połączenie odpoczynku i dobrej zabawy z kursem językowym. Z jednej strony masz pełną niezależność. Chodzisz na zajęcia językowe a potem decydujesz czy chcesz brać udział  w programie wypoczynkowym, który może być dostosowany do Twoich potrzeb. Poznasz ludzi z całego świata, zwiedzisz Maltę, posmakujesz tutejszej kuchni, odpoczniesz w rajskich klimatach a  program pakietowy da Ci swobodę robienia tylko tego, co sprawia Ci najwięcej przyjemności! A to wszystko w gronie osób, które tak jak Ty nadal są pełne chęci do życia, energii i uwielbiają spotykać się z ludźmi z całego świata.

Inlingua Malta jest częścią międzynarodowej grupy Inlingua, największego stowarzyszenia prywatnych szkół językowych, które obecnie składa się z 330 ośrodków w 38 krajach na całym świecie. Są drugą szkołą, która rozpoczęła kursy języka angielskiego na Malcie. Szkoła działa na wyspie od 1980 roku i jest pionierem w branży nauczania języka angielskiego jako języka obcego (EFL).

Albion House - Inlingua Malta - Logo

Min. wiek uczestników:

50  lat

Liczba studentów w grupie:

max. 10

Ilość lekcji tygodniowo:

20

Kategoria szkoły:

EKONOMICZNA

Rodzaje kursów:

wczasy językowe

Charakterystyka

Obozy językowe na Malcie łączące naukę z odpoczynkiem i dobrą zabawą to propozycja stworzona dla Ciebie. Malta to prawdopodobnie najlepsze miejsce na naukę angielskiego dla miłośników słońca! Ciepłe morze, wspaniały śródziemnomorski klimat, słoneczna aura przez cały rok i otoczenie się językiem angielskim – to niektóre atuty językowych wyjazdów integracyjnych dla osób „w kwiecie wieku”. Zapraszamy więc na wspaniałą i czarowną Maltę na wczasy połączone z nauką angielskiego :).  Jest to dla osób, które skończyły już 50 ty  rok życia niepowtarzalna możliwość nawiązania nowych przyjaźni z ludźmi w ich wieku i o podobnych zainteresowaniach z całego świata!

W pakiecie 05.10.2015 – 16.10.2015

 • 20 grupowych lekcji tygodniowo grupy max. 10 osobowe
 • Podręcznik szkolny
 • Transfer z/na lotnisko
 • Test kwalifikacyjny
 • Certyfikat ukończenia kursu
 • Legitymacja studencka
 • Dziennik ucznia
 • Koszulka i torba Inlingua
 • Mapa
 • Rabaty
 • Zajęcia w czasie wolnym w swojej grupie wiekowej w tym m. in. wycieczka na Comino lub Gozo, testowanie wina, zwiedzanie świątyń,  Harbour Cruise czyli zwiedzanie wyspy ze statku i wiele innych atrakcyjnych zajęć popołudniowych i weekendowych.

Zakwaterowanie

Szkoła dorosłym studentom oferuje zakwaterowanie typu The Residence. Jest  to niedrogie zakwaterowanie dające bezpieczne i przyjazne środowisko położone 10 minut drogi autobusem od szkoły inlingua.

Udogodnienia:

 • Współdzielenie pokoju
 • Pokoje dwuosobowe
 • Prywatne łazienki
 • Aneks kuchenny
 • Ręczniki i pościel
 • Recepcja
 • Dostęp do sieci bezprzewodowej WiFi
 • Pub
 • Restauracja
 • Basen

The Residence  znajduje się w samym centrum St Julians, otoczonym sklepami, barami, restauracjami, kawiarniami. Rozrywki dostarczą pobliskie plaże oraz kompleks kinowy i kręgielnia. W odległości 400 m od zakwaterowania znajduje się całodobowa pralnia samoobsługowa.

Możliwe jest dokupienie posiłków typu samo śniadanie lub H/B.

Inna opcja to pokój u rodziny maltańskiej. Tu można wybrać pokój pojedynczy lub dzielony i różne opcje wyżywienia.

PRZEGLĄD KURSÓW – CENNIK

Cena za pakiet

 

565 Euro

Wpisowe na kurs: 35 Euro

Zakwaterowanie: od 242 Euro za pakiet u rodziny oraz od 252 Euro za pakiet w The Residence

 

 

Formularz zapisu

Dane kontaktowe

Wybierz opcję aplikacji wizowej:

 Online Za pośrednictwem specjalisty Albion House

Dane oferty

Napisz jaki rodzaj kursu Cię interesuje z tabeli kursów. Jeżeli wybierasz więcej niż jedną opcję proszę zaznacz który kurs ma wejść w skład pakietu.


Oblicz koszty szkoły

Uzupełnij poniższe pola w oparciu o dane przedstawione w tabeli powyżej

Wpisz kwotę wpisowego z tabeli „OPŁATY DODATKOWE”

Wpisz kwotę za tydzien kursu językowego i pomnóż ją przez ilość tygodni, lub kwotę za term lub kwotę za semestr z tabeli „CENNIKI”. Zwróć uwagę na oferty specjalne tak abyś mógł w pełni wykorzystać wszystkie najlepsze oferty danego dnia.

Wpisz kwotę materiałów z tabeli „OPŁATY DODATKOWE”Kwota całkowita:

Wpisz kwotę całkowitą - sumę pól: wpisowe, czesne i materiały

DODATKOWE OPŁATY TO WIZA STUDENCKA ZGODNIE Z TARYFĄ URZĘDU IMMI, UBEZPIECZENIE ZGODNE Z WYMAGANYM OKRESEM UBEZPIECZENIA, ZAKWATEROWANIE SZKOŁY BĄDŹ ZAKWATEROWANIE ALBION HOUSE.


Informacje dodatkowe

Napisz jaki wariant kursu Cię interesuje, jakie są twoje założenia związane z wyjazdem, a my skontaktujemy się z Tobą aby przekazać wszystkie informacje dodatkowe, obszerne wyjaśnienia i dodatkowe oferty promocyjne.

Przepisz kod z obrazka:

captcha

Wysyłając zapytanie wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularzu dla potrzeb niezbędnych do realizacji dalszej współpracy zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (Dz. Ust. Nr 133. Pozycja 883).

© 2015 Albion House. Wszelkie prawa zastrzeżone. Branding / Design: Inspect™ Brand & Web Design