ON-LINE "CZY" KONSULTANT

Wybierz opcję, która Ci najlepiej odpowiada. Skorzystaj z usług naszego konsultanta lub zorganizuj sobie wyjazd on-line i nie płać kosztów administracyjnych!

SYDNEY
C
% wilgotność
Wiatr:
H • L

ON-LINE „czy” KONSULTANT

Rozumiejąc wszystkie potrzeby naszych klientów którzy wyjeżdżają z nami do Australii, stworzyliśmy opcje, które spełnią Wasze wszystkie oczekiwania. W zależności od poziomu zaangażowania jaki potrzebny jest do realizacji wszystkich procedur posiadamy 4 podstawowe formy organizacji wyjazdów do Australii.

PODSTAWOWA (MINI)     EKONOMICZNA(ECO)         REKOMENDOWANA (OPTI)              PRESTIGE (MAXI)

Każda z tych opcji jest dostosowana do Twoich potrzeb i to Ty zarządzasz organizacją swojego wyjazdu. Możesz zorganizować wyjazd prakatycznie samemu poprzez tylko i wyłącznie rezerwowanie wybranych opcji w Australii przez nasz portal aż po pełną organizację całego wyjazdu i naszą pełną opiekę na miejscu.

RÓŻNICE I ZALETY POSZCZEGÓLNYCH ZAKRESÓW NASZEJ OBSŁUGI:

ZAKRES

MINI

EKO

OPT

MAXI

INFORMACJE

Opłaty

ZA DARMO

250 ZŁOTYCH

490 ZŁOTYCH

NA ŻĄDANIE

Zawsze możesz wybrać zakres informacji i pomocy jakiej potrzebujesz.

Rezerwacja

Szkoły

 V

V

V

 V

Korzystając z najdłuższego doświadczenia na rynku możesz zarezerwować dowolną szkołę w Australii poprzez nasz portal korzystając z naszych ofert specjalnych i naszej gwarancji najlepszej ceny.

Członkowstwo

Abion House

Club Card

V

 V

 V

 V

Członkowstwo w Albion House to karta lojalnościowa dzięki której możesz korzystać z wielu udogodnień, zniżek na wybrane produkty w Polsce ale przede wszystkim w Australii, vouchery specjalne i wiele innych.

 

Rezerwacja

Ubezpieczenia

X

V

V

V

Poprzez nasz Portal możesz zarezerwować sobie ubezpieczenie u wszystkich dostępnych ubezpieczycieli w Australii.

 

Indywidualny

dobórkursu

i doradztwo

X

V

V

 V

Wybór kursu, a przede wszystkim szkoły to bardzo istotny aspekt wyjazdu. Albion House przez ponad 19-letnie doświadczenie i osobistą znajomość uczelni w Australii przygotuje oferty które według naszej i naszych klientów oceny są godne polecenia z setek róznych ofert na rynku. Przygotuje kurs pod aplikacje wizową tak abyście mieli największą możliwość uzyskania wizy i spełnienia wymogów.

Rezerwacja

Mieszkania

X

V

 V

 V

Albion House posiada najbogatszą ofertę mieszkań studenckich- jako ich założyciel w Sydney i w innych miastach. Oferty są specjalnie dostosowane do każdej potrzeby naszego klienta jak i ceny.

 

 

Koszt

Transferów 

międzynarodowych

 X

 X

 V

 V

Przelewy do Australii maja specyficzny przebieg który w znacznej mierze uzależniony jest od banku w Polsce. Koszty z jakimi należy się liczyć przy przelewach do kraju pozaunijnego jakim jest Australia to: Koszt transferu pieniędzy z Polski / Koszt Prowizji Banku od wysyłanej kwoty /  Koszt przyjęcia pieniędzy przez bank szkoły czy innego podmiotu w Australii  za co szkoły doliczają pomiędzy 20 – 25 AUD. Która z tych opłat naliczana jest podczas przelewy zależy indywidualnie od Banku.

Organizacja

procedury

wizowej

X

X

 V

V

Cała procedura wizowa może być organizowana samodzielnie lub przez Albion House. Wybierając Albion House otrzymujesz pełną pomoc podczas całego procesu wizowego podczas którego reprezentujemy Was przed urzędem immigracyjnym.

 

Pakiet

Organizacyjny

X

X

V

V

Pakiet organizacyjny to informacje ogólne pomocne podczas pierwszych tygodni pobytu w Australii

 

Pakiet

Startowy

X

 X

 V

 V

Pakiet startowy to specjalnie przygotowany pakiet startowo – organizacyjny rozszerzony o dodatkowe możliwości klubu Albion House

 

 

 

Umowa z

Albion House

 X

X

V

V

Wybierając formę organizacji rekomendowanej przez Albion House lub prestige Albion House zobowiązuje się do kontrolowania całego przebiegu rekrutacyjnego ze szkołami, ubezpieczycielami, urzędem immigracyjnym i wszystkimi podmiotami które składają się na całość wyjazdu. Albion House przejmuje wszystkie koszty związane z transferami międzynarodowymi, opłatami wizowymi i innymi. Albion House dba również o to żeby pieniądze trafiły do odpowiedniej organizacji czy w razie kłopotów lub zmian planów wróciły do klienta w Polsce. Albion House dba o to by oferty specjalne szkoły na bieżąco były dostępne dla Was ponieważ ma kontorlę przez cały czas trwania procesu aplikacyjnego.

Każdy klient otrzymuje pełen pakiet informacyjny i pełna opiekę biura na miejscu.

Odbiór

z Lotniska

X

X

X

V

Odbiór z lotniska w dowolnym miescie Australii

© 2015 Albion House. Wszelkie prawa zastrzeżone. Branding / Design: Inspect™ Brand & Web Design