Australia

Najmniejszy kontynent i największa wyspa na świecie. Dla wielu urzeczywistnienie marzeń o raju na ziemi. Kraj przyjazny, tolerancyjny, otwarty na ludzi, dający możliwości życia w komforcie i dostatku

młodzież

Albion House - Sprachcaffe Brighton

Sprachcaffe Brighton

Nasz wybór w Brighton

W Brighton z pewnością nie będziesz się nudzić, gdyż szkolny program zajęć dodatkowych jest wyjątkowo bogaty! Życie tego tętniącego miasta toczy się wokół plaży, morza i młodych ludzi. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie, od imprez na plaży, wypadów do kina, gry w siatkówkę, po sławny Royal Pavilion czy słynne molo.

Sprachcaffe posiada 30 szkół językowych, w których naucza 7 języków obcych: angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, włoskiego, francuskiego, chińskiego i arabskiego.
30 letnie doświadczenie w organizacji kursów językowych, prestiżowe międzynarodowe certyfikaty potwierdzające jakość nauki oraz własne nowatorskie metody nauki języka gwarantują pełen profesjonalizm i wysoką efektywność nauczania.

Czytaj więcej…
Albion House - Sprachcaffe Brighton - Logo

Wiek uczestników:

14 -21  lat

Liczba studentów w grupie:

max. 15

Ilość lekcji tygodniowo:

20 – 30

Kategoria Szkoły

Ekonomiczna

Rodzaje Kursów

Letnie kolonie językowe

Letnie kolonie językowe

Albion House - Kaplan Bournemouth

Kaplan Bournemouth

Nasz wybór w Bournemouth

Plaża, słońce, zabawa i oczywiście nauka języka. Bournemouth to idealna lokalizacja łącząca to wszystko w jedną wielką przygodę. Tu w szkole Kaplan poznasz rówieśników z całego świata i razem z nimi spędzisz cudowne wakacje przy okazji wręcz niezauważenie ucząc się języka angielskiego!

Kaplan International Colleges to jedna z bardziej znanych światowych marek na rynku edukacji. 44 szkoły a 7 krajach, ponad 75 000 studentów z 130 krajów rocznie i do tego nie bagatela 75 lat tradycji to gwarancja jakości i zaangażowania oraz dowód zadowolenia kolejnych pokoleń uczących się w Kaplanie. Szkoły te oferują bardzo bogaty program kursów, swoją własną innowacyjną metodę nauczania i podręczniki oraz oczywiście wspaniałą przygodę i zabawę w międzynarodowych grupach. Placówki Kaplan International Colleges akredytowane są przez najważniejsze instytucje sprawdzające jakość kształcenia na świecie m.in. British Council, ACCET, NEAS, NZQA, ACELS czy CAPLS.

Czytaj więcej…
Albion House - Kaplan Bournemouth - Logo

Wiek uczestników:

14 – 17 lat

Liczba studentów w grupie:

max. 15

Ilość lekcji tygodniowo:

20

Kategoria Szkoły

Polecana

Rodzaje kursów

Kolonie z angielskim

Kolonie z angielskim

© 2015 Albion House. Wszelkie prawa zastrzeżone. Branding / Design: Inspect™ Brand & Web Design