Australia

Najmniejszy kontynent i największa wyspa na świecie. Dla wielu urzeczywistnienie marzeń o raju na ziemi. Kraj przyjazny, tolerancyjny, otwarty na ludzi, dający możliwości życia w komforcie i dostatku

Włochy

Mówi się, że do odkrycia Włoch nie wystarczy całe życie. Niewiele jest krajów o takim bogactwie miejsc wartych zwiedzenia. Od Mediolanu po Syrakuzy i od San Marino po Rzym – wszędzie znajdziesz pamiątki minionych epok, dzieła sztuki, cudowne krajobrazy, przyjaznych ludzi i rzecz jasna wspaniałą kuchnię i słońce. Piękno toskańskich pól, weneckie uliczki, zabytki Rzymu i Florencji, sycylijski klimat, zachwycające Wybrzeże Amalfitańskie, cudowne Cinque Terre, słoneczna Kalabria i południowo-włoski luz to tylko część z powodów, dla których nauka włoskiego w Italii to świetny wybór i to nie tylko na wakacje. Bez względu na porę roku znajdziesz tu wyśmienite kursy prowadzone przez uśmiechniętych nauczycieli, dobrą zabawę i relaks dzięki czemu przywieziesz do domu nie tylko wspaniałe zdjęcia, pamiątki i wspomnienia ale także cenną wiedzę i międzynarodowe przyjaźnie!

CZEMU WARTO UCZYĆ SIĘ włoskiego?

  • Jest to język stosunkowo prosty, dzięki temu łatwo uzupełnisz swoje CV o dodatkowy atut.
  • Brzmienie włoskiego jest cudownie melodyjne a używanie go to czysta przyjemność.
  • Jako język artystów, filozofów, pisarzy, bel canto i poezji da Ci możliwość kulturowego wzbogacenia się.
  • Znajomość tego języka przydaje się w podróżach nie tylko do Włoch. Jako jeden z grupy języków po-łacińskich pomaga zrozumieć przynajmniej podstawowe zdania w wielu krajach.
  • Włochy wciąż przodują w sektorach takich jak moda, projektowanie wnętrz czy grafika, szukając więc pracy czy informacji z tych dziedzin warto znać język włoski.

jak wybrać właściwy kurs?

Oferta kursów językowych we Włoszech jest tak bogata jak menu w dobrej pizzerii.

Ze względu na wspaniały klimat i cudowną przyrodę warto wybrać się tu na kurs wakacyjny dający czas zarówno na naukę jak i na odpoczynek, zwiedzanie, zabawę i niezapomnianą letnią przygodę.
Szkoły oferują tu osobne letnie obozy językowe dla młodzieży w wieku powyżej 14 lat. Łączą one przyjemną i efektywną naukę z wspaniałą zabawą, przyjacielską i bezpieczną atmosferą oraz możliwością znalezienia przyjaciół z całego świata.
Dorośli (czyli wg szkół ci, którzy ukończyli 16 rok życia) mogą wybierać z całej gamy kursów całorocznych prowadzonych na wszystkich poziomach nauczania od podstawowego po zaawansowany. Dla tych, którzy chcą przygotować się do egzaminu czy do nauki studiowania czy pracy w języku włoskim szkoły mają zajęcia profilowane pod ich potrzeby m.in. kursy CILS czy tzw. program uniwersytecki.
Dla osób po 40 roku życia, które wciąż uwielbiają aktywnie spędzać czas rozwijając swoje umiejętności też nie zabraknie czegoś wyjątkowego. Specjalnie tworzone grupy dają komfort nauki oraz pozwalają na dobrą zabawę wśród rówieśników z całego świata.
Profesjonaliści znajdą w części szkół zajęcia dedykowane konkretnym zagadnieniom np. język biznesu czy metodyka nauczania włoskiego jako języka obcego.

Wiesz już do której grupy należysz? Kliknij w odpowiedni odnośnik w menu po prawej stronie i zobacz konkretne oferty lokalizacji, szkół i kursów właśnie dla Ciebie!

© 2015 Albion House. Wszelkie prawa zastrzeżone. Branding / Design: Inspect™ Brand & Web Design