HISZPANIA

MADRYT
C
% wilgotność
Wiatr:
H • L

Hiszpania

Hiszpania to kraj magiczny. Znajdziesz tu wszystko o czym marzysz – ozłocone słońcem plaże, zabytkowe miasta (wiele ze statusem dziedzictwa UNESCO), urokliwe wioski, majestatyczne góry, tętniące życiem wyspy czy zaciszne winiarnie. Jeśli kochasz architekturę możesz odwiedzić zapierające dech w piersiach Barcelonę, Granadę ze słynną Alhambrą czy Sewillę. Wielkie gwiazdy kina i muzyki spotkasz w Marbelli, zanurzysz się w wielowiekowej tradycji studenckiej w Salamance, spokój i kontakt z naturą zapewni Ci maleńkie Colmenar, najciekawsze imprezy przeżyjesz na Ibizie a na plaży i w czarujących bodegach odpoczniesz w Maladze. Przebogata tradycja, niesamowite widoki, smaczna kuchnia i otwartość mieszkańców sprawiają, że nauka języka w tym kraju to prawdziwa przyjemność i przygoda. A uczyć się hiszpańskiego warto gdyż jest drugim pod względem popularności językiem na świecie – szacuje się włada nim ok. 500 – 650 mln. ludzi na świecie. Jeśli natomiast opanowałeś go już choćby komunikatywnie to Półwysep Iberyjski zaprasza na staż, wolontariat rok szkolny lub akademicki. Sam poznaj uroki Hiszpanii i dołącz do grona wielbicieli kraju Cervantesa, Dali’ego, Kolumba i Almodovara!

CZEMU WARTO UCZYĆ SIĘ HISZPAŃSKIEGO?

  • Bardzo ułatwi Ci podróże gdyż jest językiem urzędowym w 21 krajach i używa go ponad 400 mln. rdzennych mieszkańców.
  • Jest także oficjalnym językiem używanym między innymi w takich organizacjach jak ONZ, UE, UNICEF, OPA, NAFTA, WHO, FIFA, UEFA, Interpol, czy Europol.
  • Da Ci przewagę na rynku pracy m.in. w międzynarodowych  firmach działających w USA, Ameryce Południowej czy w samej Hiszpanii.
  • Pozwoli Ci na lepsze poznanie niesamowicie bogatej kultury, której subtelne barwy i aspekty odkrywa dopiero znajomość tego języka.
  • Umożliwi Ci czerpanie prawdziwej przyjemności z obcowania z  iberoamerykańską sztuką – filmem,  muzyką, literaturą czy poezją.

jak wybrać właściwy kurs?

Oferta kursów językowych w Hiszpanii jest równie ciekawa jak ten kraj.

Ze względu na wspaniały klimat i cudowną przyrodę warto wybrać się tu na kurs wakacyjny dający czas zarówno na naukę jak i na odpoczynek, zwiedzanie, zabawę i niezapomnianą letnią przygodę.
Szkoły oferują tu osobne kolonie dla dzieci od 5 roku życia i letnie obozy językowe dla młodzieży w wieku powyżej 14 lat. Łączą one przyjemną i efektywną naukę z wspaniałą zabawą, przyjacielską i bezpieczną atmosferą oraz możliwością znalezienia przyjaciół z całego świata.
Dorośli (czyli wg szkół ci, którzy ukończyli 16 rok życia) mogą wybierać z całej gamy kursów całorocznych prowadzonych na wszystkich poziomach nauczania od podstawowego po zaawansowany. Dla tych, którzy chcą przygotować się do egzaminu czy do nauki studiowania czy pracy w języku hiszpańskim szkoły mają zajęcia profilowane pod ich potrzeby m.in. kursy DELE czy przygotowujące do matury z hiszpańskiego.
Dla osób po 40 roku życia, które wciąż uwielbiają aktywnie spędzać czas rozwijając swoje umiejętności też nie zabraknie czegoś wyjątkowego. Specjalnie tworzone grupy dają komfort nauki oraz pozwalają na dobrą zabawę wśród rówieśników z całego świata.
Profesjonaliści znajdą w części szkół zajęcia dedykowane konkretnym zagadnieniom np. język biznesu, literatura lub sztuka hiszpańska czy metodyka nauczania hiszpańskiego jako języka obcego.
Możesz także pomyśleć urlopowym wyjeździe, podczas którego kursy dla Ciebie i całej rodziny połączysz z odpoczynkiem, zabawą w międzynarodowym towarzystwie.

Wiesz już do której grupy należysz? Kliknij w odpowiedni odnośnik w menu po prawej stronie i zobacz konkretne oferty lokalizacji, szkół i kursów właśnie dla Ciebie!

© 2015 Albion House. Wszelkie prawa zastrzeżone. Branding / Design: Inspect™ Brand & Web Design