Australia

Najmniejszy kontynent i największa wyspa na świecie. Dla wielu urzeczywistnienie marzeń o raju na ziemi. Kraj przyjazny, tolerancyjny, otwarty na ludzi, dający możliwości życia w komforcie i dostatku

International House Sydney

Informacje ogólne

Albion House - International House Sydney

IH City, czyli International House Sydney – Teacher Training & Professional Centre, od lat specjalizuje się w nauczaniu języka angielskiego. Centrum jest jedną z najbardziej znanych i renomowanych szkół w Sydney, prowadzących zajęcia dla osób kształcących się na nauczycieli języka angielskiego. Szkoła IH jest również częścią międzynarodowej  korporacji, która zrzesza wszystkie szkoły IH i tym samym gwarantuje stałą jakość kursów prowadzonych przez wszystkie placówki IH na całym świecie.

Albion House - International House Sydney - Logo

Min. wiek uczestników:

16 lat

Max. wiek uczestników:

Brak

Liczba studentów w grupie:

15

Liczba studentów w szkole:

300

Ilość lekcji tygodniowo:

20 – 25

Ilość poziomów:

5

Kategoria szkoły:

PREFEROWANA

Rodzaje kursów:

JĘZYKOWE

Mieszanka narodowościowa:    Europa 37%, Ameryka Płd. 10%, Azja 27%, pozostałe 26 %

Główne Atuty Szkoły

Atutem szkoły jest fakt, że oferuje ona szeroką gamę kursów językowych od GE poprzez FCE, IELTS, EAP aż po kursy Teacher Training, które dają niezwykłą możliwość szybkiego uzyskania kwalifikacji do nauczania języka.  Nie można także znaleźć lepszego miejsca do nauki języka niż centrum szkolenia nauczycieli. Atutem jest również możliwość wybierania godzin zajęć między porannymi i popołudniowymi, co w znacznej mierze ułatwia znalezienie pracy.

Nasza Ocena

Centralna lokalizacja, szeroka gama kursów językowych, możliwości dopasowania zajęć do godzin pracy, centrum szkolenia nauczycieli i znakomita oferta cenowa dla klientów Albion House niewątpliwie zasługują na uwagę. Zadowoleni ze szkoły IH  klienci Albion House tylko upewniają nas w przekonaniu, że ta instytucja jest jednym z najlepszych miejsc w Sydney do nauki języka.

 

PRZEGLĄD KURSÓW- CENNIK

Kursy Języka Angielskiego 

Długość Kursu

Cena

Daty Rozpoczęcia

Semi – Intensive – GE, IELTS, EAP

20 lekcji

2 tyg. +

230 AUD / tydz.

Każdy Poniedziałek

Intensive English  – GE, IELTS, EAP

25 lekcji

 

2 tyg. +

240 AUD / tydz.

Każdy Poniedziałek

Intensive  – FCE, CAE

25 lekcji

10 tyg.

lub blok 4 tyg.

Zgodnie z IE

15.01 – 13.03

16.03, 13.04, 11.05, 15.06, 13.07, 10.08, 14.09, 12.10, 09.10.2015

Cert. IV in TESOL

(upperintermediate)

8 tyg.

2500 AUD / kurs

Każdy Poniedziałek

CELTA – (Native)

4 tyg.

3150 AUD / kurs

Na Życzenie

English for Teaching Younger Learners

4 tyg.

1250 AUD / kurs

Każdy Poniedziałek

TESOL & ETYL

10 tyg.

3000 AUD / kurs

Na Życzenie

Zajęcia Intensive 25 lekcji: od poniedziałku do piątku od 8:30 – 14:30, Zajęcia Semi-intensive 20 lekcji: od poniedziałku do czwartku od 8:30 – 14:30 lub od poniedziałku do piątku od 17:00 – 21:15

Pozostałe Opłaty:

Wpisowe do szkoły: 200 AUD lub 0 przy ofercie specjalnej, Materiały: 15 AUD/tydz. (max 250 AUD), TESOL & ETYL: 150 AUD, ETYL Work Exp: 500 AUD, CELTA As: 250 AUD

 

 

 

Formularz zapisu

Dane kontaktowe

Wybierz opcję aplikacji wizowej:

 Online Za pośrednictwem specjalisty Albion House

Dane oferty

Napisz jaki rodzaj kursu Cię interesuje z tabeli kursów. Jeżeli wybierasz więcej niż jedną opcję proszę zaznacz który kurs ma wejść w skład pakietu.


Oblicz koszty szkoły

Uzupełnij poniższe pola w oparciu o dane przedstawione w tabeli powyżej

Wpisz kwotę wpisowego z tabeli „OPŁATY DODATKOWE”

Wpisz kwotę za tydzien kursu językowego i pomnóż ją przez ilość tygodni, lub kwotę za term lub kwotę za semestr z tabeli „CENNIKI”. Zwróć uwagę na oferty specjalne tak abyś mógł w pełni wykorzystać wszystkie najlepsze oferty danego dnia.

Wpisz kwotę materiałów z tabeli „OPŁATY DODATKOWE”Kwota całkowita:

Wpisz kwotę całkowitą - sumę pól: wpisowe, czesne i materiały

DODATKOWE OPŁATY TO WIZA STUDENCKA ZGODNIE Z TARYFĄ URZĘDU IMMI, UBEZPIECZENIE ZGODNE Z WYMAGANYM OKRESEM UBEZPIECZENIA, ZAKWATEROWANIE SZKOŁY BĄDŹ ZAKWATEROWANIE ALBION HOUSE.


Informacje dodatkowe

Napisz jaki wariant kursu Cię interesuje, jakie są twoje założenia związane z wyjazdem, a my skontaktujemy się z Tobą aby przekazać wszystkie informacje dodatkowe, obszerne wyjaśnienia i dodatkowe oferty promocyjne.

Przepisz kod z obrazka:

captcha

Wysyłając zapytanie wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularzu dla potrzeb niezbędnych do realizacji dalszej współpracy zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (Dz. Ust. Nr 133. Pozycja 883).

© 2015 Albion House. Wszelkie prawa zastrzeżone. Branding / Design: Inspect™ Brand & Web Design