Imprezy Integracyjne!

Wiemy jak ważna jest aklimatyzacja stąd spotkania, wyjazdy i wspólnie spędzany czas który dla Was organizujemy!

Imprezy Integracyjne

Zapraszamy do zabawy z Albion House na Antypodach!

Już od ponad 19 lat lat staramy się aby wszyscy klienci wyjeżdżający z nami do Australii czuli się nie tylko bezpiecznie ale aby mogli łatwo nawiązać znajomości z innymi studentami z całego świata oraz utrzymać z nimi kontakt. Imprezy i spotkania Albion House to świetna okazja do dzielenia się własnymi doświadczeniami z życia na Antypodach związanymi z pracą, szkołą, zakwaterowaniem czy podróżami. Dzięki takim spotkaniom można szybciej zaaklimatyzować się w nowym miejscu i poznać studentów będących w podobnej sytuacji. Wymiana informacji o dostępnych ofertach pracy czy zakwaterowaniu jest bardzo istotna i ułatwia start zwłaszcza nowo przybyłym studentom. Staramy się także urozmaicić naszym klientom czas spędzony w Australii, proponujemy wspólne zwiedzanie różnych zakątków, aktywny wypoczynek i …wspólną zabawę!

BBQ Sydney, Cooge Beach/Sydney Impreza integracyjna na jednej z ładniejszych plaż w Sydney. Wspólne grillowanie, byczenie się na plaży i pluskanie w oceanie!


 

Dzień Sportu, Manly Beach/Sydney. Dla osób szukających emocji sportowych i wysiłku fizycznego zorganizowaliśmy Dzień Sportu, gdzie można było pograć w siatkówkę plażową, rugby czy chociażby porzucać frisbee. Wyciskanie siódmych potów w atmosferze dobrej zabawy, okraszone sporą dawką śmiechu, to niewątpliwie doskonała terapia dla ciała i duszy niejednego studenta.


 

Boat Party, Sydney Już od 2000 roku organizujemy cyklicznie tzw. Boat Party czyli imprezęna łodzi która w trakcie jej trwania opływa wody zatoki w Sydney. Rejs rozpoczął się w zatoce Darling Harbour, na łodzi bawiło się około 150 osób z Polski, Czech, Węgier, Słowacji, Brazylii, Francji i innych krajów. Imprezie towarzyszyły występy profesjonalnego brazylijskiego zespołu, który rozgrzewał atmosferę i gości latynoską muzyką. Piękna pogoda, rejs po zatoce w Sydney, gorące rytmy samby, nielimitowanenapoje chłodzące… nic dodać nic ująć!


 

Hunter Valley  (Day Trip) Wyprawa do regionu Hunter Valley w Nowej Południowej Walii, słynącego ze wspaniałych winiarni. Jednodniowa wycieczka obejmująca zwiedzanie pięknych winnic i degustację wina wzbudziła ogromne zainteresowanie wśród naszych klientów.

© 2015 Albion House. Wszelkie prawa zastrzeżone. Branding / Design: Inspect™ Brand & Web Design