Serwis i Pomoc Albion House w Australii

W ramach naszego pakietu serwisowego w Australii świadczymy wiele różnorodnych usług które mają na celu pomóc naszym klientom w tym aby mogli szybko zaadaptować się w nowym miejscu oraz aby mieli poczucie bezpieczeństwa i wiedzieli że zawsze mają na kogo liczyć. Zależy nam na dobrym samopoczuciu naszych klientów i ich komforcie związanym ze świadomością że jest ktoś do kogo mogą się zwrócić o pomoc. Traktujemy wszystkich klientów indywidualnie a nasze usługi i oferowane serwisy nie mieszczą się w określonych ramach – są one zależne od bieżących potrzeb klientów w danej chwili. Nasza elastyczność oznacza że jesteśmy gotowi pomóc Ci w każdej potrzebie i sytuacji.

 

Podstawowy zakres pakietu serwisowego - powitalnego obejmuje m.in.:

• udzielenie podstawowych informacji na temat poruszania się po mieście, korzystania z komunikacji, lokalizacji szkoły, robienia zakupów, wykonywania rozmów telefonicznych, etc. – po przyjeździe zabierzemy Cię na kawę i przekażemy Ci niezbędne, praktyczne informacje dotyczące życia w Australii oraz pomożemy Ci zaplanować najbliższe dni od strony organizacyjnej. Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie telefonicznym aby doradzić i pomóc w każdej potrzebie.
• 24-godzinna pomoc i możliwość kontaktu telefonicznego w nagłych wypadkach
• pomoc w otwarciu rachunku bankowego – doradzimy Ci bezpłatne konto studenckie w wybranym banku tak abyś nie ponosił dodatkowych kosztów. Wytłumaczymy Ci na czym polega obsługa konta oraz objaśnimy system bankowości w Australii.
• pomoc w uzyskaniu numeru podatkowego – złożymy dla Ciebie aplikację o numer podatkowy czy też tzw. Australian Business Number który uprawnia do wystawiania faktur a zarazem jest podstawową formą działalności gospodarczej. Jeśli będziesz chciał założyć inną formę działalności gospodarczej możesz również liczyć na naszą pomoc.
• pomoc w rozliczeniach podatkowych, zwrotach podatku, zwrotach z Funduszu Emerytalnego po wyjeździe z Australii
• reprezentowanie naszych klientów w razie potrzeby już po ich wyjeździe z Australii – jeśli jakichś formalności nie udało Ci się załatwić przed wyjazdem pomożemy w ich finalizacji.
• pomoc w znalezieniu pracy poprzez wskazanie najefektywniejszych metod jej szukania, pomoc w przygotowaniu CV i listu motywacyjnego, przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej, udostępnienie adresów potencjalnych pracodawców współpracujących z nasza firmą i ogłoszeń o pracę, a także adresów agencji rekrutacyjnych – pomoc w zarejestrowaniu się. Jeśli będziesz chciał, zorganizujemy Ci dodatkowe potrzebne szkolenia do podjęcia pracy jak np. RSA (Responsible Service of Alcohol).

U nas znajdziesz wszystkie informacje i nie będziesz musiał tracić czasu i energii na ich szukanie i na organizowanie wszystkiego samemu.
• doradztwo i pomoc w znalezieniu mieszkania lub innej formy dogodnego zakwaterowania – dysponujemy największą bazą mieszkań dla studentów z całego świata. Decydując się na zakwaterowanie Albion House nie tylko nie musisz się martwić o miejsce do spania po przyjeździe ale również już od pierwszych dni przebywasz w międzynarodowym towarzystwie innych studentów. Pomożemy Ci także znaleźć i zorganizować własne mieszkanie, pokój lub inną dostępną dla studentów międzynarodowych formę zakwaterowania.
• doradztwo w zakresie przedłużenia pobytu w Australii – przedstawienie dostępnych możliwości, ofert nowych kursów, załatwienie formalności w nowych szkołach. Oferujemy zawsze najkorzystniejsze ceny!
• doradztwo i pomoc w zakresie przedłużenia wizy studenckiej lub zmiany wizy na inną – nie tylko przedstawimy Ci możliwości przedłużenia Twojego pobytu na miejscu ale również zajmiemy się złożeniem aplikacji i dopełnieniem wszelkich formalności.
• doradztwo w zakresie możliwości uzyskania pobytu stałego i obywatelstwa – agenci oraz prawnicy imigracyjni z którymi współpracujemy chętnie udzielą Ci informacji na temat Twoich możliwości uzyskania rezydentury w Australii, czy też wiz typu biznes i innych.

Zapraszamy do skorzystania z naszego doświadczenia!

Dla zainteresowanych świadczymy również prywatną usługę odbioru z lotniska i transfer  do miejsca zakwaterowania. Po długiej podróży nie będziesz się martwić się jak dojechać do nowego domu. (UWAGA! Serwis dodatkowo płatny). Po szczegóły zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami.

© 2015 Albion House. Wszelkie prawa zastrzeżone. Branding / Design: Inspect™ Brand & Web Design