KROK PO KROKU

Krok po Kroku do Australii

1. Pierwszym krokiem jest kontakt z jednym z naszych konsultantów. Nawet jeśli nie zdecydujesz się na skorzystanie z naszych usług, na pewno rozmowa z nami pomoże Ci w podjęciu odpowiednich decyzji w związku z Twoim wyjazdem.

2. Jeżeli podjąłeś decyzję o wyjeździe i zdecydowałeś się skorzystać z naszych usług, czas na wybór miasta docelowego, szkoły oraz programu edukacyjnego. Nasza rola nie ogranicza się jedynie do doradztwa w sprawie pojedynczego, wybranego przez Ciebie programu. Wskażemy Ci możliwości rozwoju Twojej kariery za granicą, zarówno na poziomie edukacyjnym jak i zawodowym.

3. Następnym krokiem jest dopełnienie formalności zgłoszeniowych, które w praktyce oznaczają zapoznanie się z przygotowaną przez nas dokumentacją i złożeniem podpisów potwierdzających Twoją akceptację.

4. Albion House w Twoim imieniu dokonuje rezerwacji wybranego programu i wszystkich dodatkowych usług związanych z wyjazdem (rezerwacja biletu, zakwaterowania, odbioru z lotniska i całości naszego serwisu na miejscu).

5. Następnym etapem jest potwierdzenie uczestnictwa w programie i pokrycie kosztów z nim związanych.

6. Aby otrzymać wizę studencką niezbędne jest również przeprowadzenie podstawowych badań lekarskich, obejmujących badanie internistyczne oraz RTG klatki piersiowej. Przygotujemy dla Ciebie wszystkie formularze i dokumenty oraz umówimy Cię na spotkanie w dogodnym terminie.

7. Czas na aplikację wizową – to my aplikujemy o wizę w Twoim imieniu i kontaktujemy się z Ambasadą Australii. Twoja rola ogranicza się do odpowiedzi na kilka pytań zawartych w aplikacji wizowej.

8. Otrzymałeś wizę i możemy potwierdzić datę Twojego wylotu.

9. Przed wyjazdem przekażemy Ci niezbędne informacje które pomogą Ci po dotarciu na miejsce.

10. Po wylądowaniu przywita Cię uśmiechnięty pracownik Albion House…

Proces organizacji wyjazdu trwa od 3 do 6 tygodni, w głównej mierze jest to uwarunkowane tym jak szybko urząd immigracyjny jest w stanie przetworzyć dokumety, kiedy klient dokonuje płatności za program edukacyjny po podpisaniu dokumentów, oraz kiedy ma możliwość poddania się badaniom lekarskim. Zalecamy wcześniejsze zapisy z uwagi na możliwość ograniczonej dostępności programów. Lepsza oferta cenowa na bilety lotnicze również zależy od ich wcześniejszej rezerwacji. Optymalnym rozwiązaniem jest rozpoczęcie całej procedury na kilka miesięcy przed wyjazdem.

© 2015 Albion House. Wszelkie prawa zastrzeżone. Branding / Design: Inspect™ Brand & Web Design