Ambasadorzy

Ludzie wizytówki naszej firmy pokazujący jak bardzo ważne jest spełnianie marzeń i jak dużo w ich życiu zmienił wyjazd do Australii...

Ambasadorzy

Ambasadorzy Albion House- to ludzie wizytówki Albion House, którzy wyjechali do Australii, zmienili swoje życie, a przede wszystkim przeżyli niepowtarzalną przygodę! To oni pragną dzielić się z Wami swoimi doświadczeniami i w miarę możliwości odpowiedzą na Wasze pytania, rozwieją wszelkie wątpliwości, a przede wszystkim naładują Was pozytywną energią przywiezioną właśnie z kangurolandii!

MICHAL SEMRAU

Michał Semrau- wielbiciel australijskich bezdroży, plaż i luzu… Australię objechał dookoła wraz z żoną Anią podczas swojej podróży dookoła świata. Z zamiłowania podróżnik, ojciec 3-letniego Antosia, na co dzień prowadzi pensjonat i browar w Borach Tucholskich. W 2008 roku wraz z żoną sprzedał większość dobytku, wynajął swoje warszawskie mieszkanie i ruszył w podróż dookoła świata.
Przez dwa lata i dwa miesiące wspólnie odwiedzili ponad 20 krajów na 4 kontynentach – podróżowali na stopa w Nowej Zelandii, chodzili po górach w Pakistanie, próbowali lokalnych specjałów, mieszkali i pracowali w Stanach Zjednoczonych i Australii, którą objechali 4×4. Michał jako ambasador Albion House jest idealnym przykładem, że chcieć znaczy móc nieważne jak mocno jesteśmy osadzeni w kraju.

 

 

 

 

 

 

Karolina Sypniewska-Wida- dziewczyna wyznająca zasadę kto się waha wiele traci…nie wahała się- po uzyskaniu magistra lingwistyki wyruszyła w szaloną autostopową podróż z Bydgoszczy lądem do…?…AUSTRALII! Z tabliczką do Indii lądem stanęła na obwodnicy Torunia i tak dotarła na daleki wschód…spała na dachu w irańskim hotelu,  przemierzyła Pakistan pociągiem najtańszej klasy, w adidasach i jeansach wspięła się na Everest base camp, a w Bangladeszu zamieszkała na plantacji herbaty. Zwieńczeniem azjatyckiej przygody było dotarcie na Słoneczne Wybrzeże stanu Queensland gdzie zamieszkała, studiując na lokalnej uczelni, pracując w klubie surfingowym oraz mieszkając kilka kroków od oceanu doświadczając australijskiego trybu życia. Zakochała się w tym miejscu- w okresie wakacji podróżowała po kraju odkrywając coraz to nowe miejsca. „Australia jest moim marzeniem, a szum oceanu z mojego domu w QLD słyszę do dziś…”. Karolina uzyskała tytuł Kobiety Roku miasta Bydgoszcz 2012, jest inicjatorem festiwalu PODRÓŻNICY, pilotem wycieczek zagranicznych, pasjonatką podróży, fotografii, rowerów i nurkowania. Zwiedziła dotąd ponad 75 krajów…i jak dodaje „wiele jeszcze przede mną”

Marek Andrzej Nowak- zamienił malownicze Pieniny na Sydney! Człowiek o wielu zdolnościach. Jako jeden z najlepszych studentów ukończył stosunki międzynarodowe na Uniwersytecie Jagiellońskim. Jest przewodnikiem beskidzkim oraz pilotem wycieczek. Uwielbia góry, nurkowanie i żeglarstwo. Decyzja o wyjeździe do Australii była jedną z ważniejszych w jego życiu. Rzucił pracę, pożegnał rodzinę i w przeciągu miesiąca zwarty i gotowy do nowej przygody- AUSTRALIA! Pytany o wyjazd do Australii odpowiada, że jest to najlepsza decyzja w jego życiu. „Szkole język i z dnia na dzień czuje się lepszy, uwielbiam inność Australii przejawiająca się w kulturze, faunie i florze oraz w podejściu do świata i drugiego człowieka”. Będąc ambasadorem Albion House mogę przyznać jedno- nie czekajcie z decyzją wyjazdu do kangurów za długo, bo taka okazja może nigdy nie nadejść”.

© 2015 Albion House. Wszelkie prawa zastrzeżone. Branding / Design: Inspect™ Brand & Web Design