Marek Niedźwiecki w Sydney

To był niezwykły czwartkowy wieczór w naszym biurze w Sydney przy ulicy York. Nasi klienci mieli okazję spotkać się z ikoną polskiego radia, głosu znanego w całej Polsce i nie tylko, wielbiciela Australii – Markiem Niedźwieckim. Autor książki „Australijczyk”, którą nasi klienci otrzymują na wyjazd do Australii, zaszczycił nas swoją obecnością.

Przy winie i opowieściach o antypodach wszyscy obecni mogli zrobić sobie zdjęcie z Panem Markiem i przede wszystkim otrzymać autograf po spotkaniu w książce.

(…) „Radiota”, jak sam o sobie mówi, jest obecnie w Australii już po raz trzynasty. Wraca tu regularnie, by nacieszyć oko niezwykłą naturą, zrobić dobre zdjęcia i-być może przede wszystkim-kosztować wspaniałego australijskiego wina. Zamieszkać tu jednak nie chce bo lubi być w Polsce choć nie znosi zimy. No i nie mógłby żyć bez radia.

Pan Marek opowiedział trochę o swojej ostatniej książce, „Australijczyk”. Jest to pięknie wydana przez Wielką Literę książka-album, pełna niesamowitych fotografii samego autora. Mówi, że więcej książek raczej nie będzie, bo pisanie nie jest dla niego priorytetem. Najchętniej napisałby książkę o drzewach, „ale kto by ją kupił?”-pyta.

Okazuje się, że to nie tylko głos, który zna cała Polska i nie tylko ten facet mylony z Markiem Sierockim. To również mega ciekawy podróżnik, fotograf, wielbiciel natury, bardzo ciepły i przesympatyczny człowiek.
Koala, nie Niedźwiedź! „- pisze po spotkaniu nasza klientka Zaneta.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z Sydney!

© 2015 Albion House. Wszelkie prawa zastrzeżone. Branding / Design: Inspect™ Brand & Web Design