Malownicze Port Stephens już w 12 lutego

200 km na północ od Sydney znajduje się piękna wakacyjna miejscowość Port Stephens- określana mianem delfinowej stolicy Australii… żyje tam około 70 butelkonosych delfinów, a szanse na ich zobaczenie wynosi ok. 99 %! Dodatkowo od końca maja do początku listopada można zobaczyć tam również migrujące wieloryby humbaki…oczywiście nie tylko tam- całe wybrzeże z południa Australii aż po Queensland pełne jest tych niesamowitych stworzeń.

Port Stephens to przede wszystkim nieskazitelne białe plaże, krystalicznie czyta woda i przede wszystkim wydmy! Ponoć największe w Australii:) Jak tu nie wykorzystać tak pięknej natury???

Zaczynamy więc od relaksacyjnego rejsu po Zatoce Nelsona w poszukiwaniu delfinów…możliwe, że same nas znajdą pierwsze:) Następnie czeka nas przygoda z wydmami. Na początku ciężarówkami z napędem na 4 koła udajemy się po piachu na samą górę…i w dół…w górę..i w dół… a potem każdy otrzymuje deski sandboarding-owe i zjeżdżamy po wydmach … kto pierwszy ten lepszy! :) wyścigi Albion House trwają:)))

W okolicy Zatoki Anny dodatkowo odbywają się wycieczki po plaży na wielbłądach…czy nie jest to niezwykłe miejsce?!

Czas się tam wybrać!!

Zapraszamy już 12 lutego…:) z nami- prosto z Sydney!

Więcej informacji o naszym wydarzeniu pod LINKIEM oraz na FB:

https://www.facebook.com/events/1706161423009116/

© 2015 Albion House. Wszelkie prawa zastrzeżone. Branding / Design: Inspect™ Brand & Web Design