KATOWICE-VII Dni Australii

VII Dni Australii to cykl prezentacji, filmików, warsztatów o nauce, życiu, pracy i podróżach po Australii. Podczas wyjątkowych spotkań dowiecie się m.in. jak spełnić swoje marzenia o wyjeździe edukacyjnym do ojczyzny koali, wombatów, kangurów i wielu innych zwierzaków. W każdym mieście czekają na Was warsztaty wyjazdowe prowadzone przez Pawła Widę, który od ponad 20 lat mieszka na Antypodach. Będziecie mogli również skorzystać z wyjątkowej okazji wzięcia udziału w darmowych konsultacjach dotyczących wyjazdów do Australii.

W programie także znajdzie się miejsce dla interesujących opowieści podróżników, blogerów, autorów książek i nie tylko! W tym roku naszym gościem będzie m.in. Marek Niedźwiecki -- pasjonat dalekich podróży, wielki miłośnik Australii i autor książki „Australijczyk”

W tym roku przy współpracy z marką Australijskich win Jacob’s Creek organizujemy również warsztaty sommelierskie prowadzone przez ambasadora win Wojciecha Cyrana. Będzie to niezwykła okazja aby dowiedzieć więcej na temat rodzajów wina i możliwości połączenia go z konkretnymi potrawami (wstęp płatny, po wcześniejszych zapisach tylko dla osób pełnoletnich).

W każdym mieście czeka na Was degustacja Australijskiego przysmaku dla odważnych,  a przede wszystkim wiele ciekawych nagród i możliwość wzięcia udziału w konkursie wiedzy o Australii, którego nagrodą główną będzie bilet w dwie strony do Australii dla jednego szczęśliwca.

W trakcie trwania festiwalu będziecie mogli zobaczyć wystawę fotografii „Spełniaj marzenia w Australii” oraz zakupić książki Marka Niedźwieckiego, Julii Raczko i projektu Busem przez świat w promocyjnych cenach.

Zapraszamy!

16.00 – 20.30 Konsultacje indywidualne dot. wyjazdów do Australii- obowiązują zapisy- liczba miejsc ograniczona- katowice@albionhouse.com.pl
17.00  Powitanie na VI DNIACH AUSTRALII!
17.05   Miasta Australii- Sydney?Melbourne?Perth czy Brisbane? Dokąd i dlaczego?
17.30 Opowieści z downunder- jak jest naprawdę?
18.00 Warsztaty wyjazdowe do Australii- o możliwościach wyjazdowych do ‚kangurolandii’- Paweł Wida
18.30 Spotkanie z Markiem Niedźwieckim
19.25 Degustacja Australijskiego przysmaku tylko dla odważnych
19.30 Konkurs Wygraj bilet do Australii!
20.00 Rozmowa online z Julią Raczko- whereisjuli.com
20.00 Warsztaty sommelierskie poprowadzi Wojciech Cyran- ambasador marki Jacob’s Creek, który opowie, co kryje się za wyjątkowym smakiem win z Australii oraz udzieli wskazówek, jak dobierać wino do przygotowywanych potraw, by podkreślić ich smak.Czas trwania: ok 60 min
Warsztaty wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Bilet: 20 zł / 1 os.
Zapisy pod adresem katowice@albionhouse.com.pl

Wojciech Cyran – ambasador Marki Jacob’s Creek. Przygodę z winem rozpoczął niemal 10 lat temu. Trwa ona do dziś. Winiarskie szlify zdobywał pracując i szkoląc się we Francji, Wlk. Brytanii, Australii i Hiszpanii. Z chęcią podzieli się wiedzą i opowie o winach z Antypodów

© 2015 Albion House. Wszelkie prawa zastrzeżone. Branding / Design: Inspect™ Brand & Web Design