Toruń 05.04 – VII Dni Australii

VII Dni Australii to cykl prezentacji, filmików, warsztatów o nauce, życiu, pracy i podróżach po Australii. Podczas wyjątkowych spotkań dowiecie się m.in. jak spełnić swoje marzenia o wyjeździe edukacyjnym do ojczyzny koali, wombatów, kangurów i wielu innych zwierzaków. W każdym mieście czekają na Was warsztaty wyjazdowe prowadzone przez Pawła Widę, który od ponad 20 lat mieszka na Antypodach. Będziecie mogli również skorzystać z wyjątkowej okazji wzięcia udziału w darmowych konsultacjach dotyczących wyjazdów do Australii.

W programie także znajdzie się miejsce dla interesujących opowieści podróżników, blogerów, autorów książek i nie tylko!

W każdym mieście czeka na Was degustacja Australijskiego przysmaku dla odważnych,  a przede wszystkim wiele ciekawych nagród i możliwość wzięcia udziału w konkursie wiedzy o Australii, którego nagrodą główną będzie bilet w dwie strony do Australii dla jednego szczęśliwca.

W trakcie trwania festiwalu będziecie mogli zobaczyć wystawę fotografii „Spełniaj marzenia w Australii” oraz zakupić książki Marka Niedźwieckiego, Julii Raczko i projektu Busem przez świat w promocyjnych cenach.

Zapraszamy!

16.30-21.00  Konsultacje indywidualne dot. wyjazdów do Australii – obowiązują zapisy – liczba miejsc ograniczona – andrzej@albionhouse.com.pl (w tytule maila wpisz proszę nazwę miasta konsultacji)
17.00 Powitanie na VII DNIACH AUSTRALII!
17.05 Miasta Australii – gdzie mieszka się najlepiej i dlaczego?
17.30  Prosto z Down Under… czyli jak jest naprawdę?
17.45 Degustacja Australijskiego przysmaku dla odważnych…
17.50 Warsztaty wyjazdowe do Australii – jak zacząć i za ile? – Paweł Wida
18.30 Spotkanie z „Australijczykiem” – Markiem Niedźwieckim
19.30 Wygraj bilet do Australii – konkurs wiedzy o Australii
19.45  Warsztaty sommelierskie poprowadzi Wojciech Cyran – ambasador marki Jacob’s Creek, który opowie, co kryje się za wyjątkowym smakiem win z Australii oraz udzieli wskazówek, jak dobierać wino do przygotowywanych potraw, by podkreślić ich smak.

  • Czas trwania: ok 60 min
  • Warsztaty wyłącznie dla osób pełnoletnich.
  • Bilet: 20 zł / 1 os.
  • Zapisy pod adresem andrzej@albionhouse.com.pl

Wojciech Cyran - ambasador Marki Jacob’s Creek. Przygodę z winem rozpoczął niemal 10 lat temu. Trwa ona do dziś. Winiarskie szlify zdobywał pracując i szkoląc się we Francji, Wlk. Brytanii, Australii i Hiszpanii. Z chęcią podzieli się wiedzą i opowie o winach z Antypodów.

 

© 2015 Albion House. Wszelkie prawa zastrzeżone. Branding / Design: Inspect™ Brand & Web Design