OLSZTYN 01.04 – VII Dni Australii

VII Dni Australii to cykl prezentacji, filmików, warsztatów o nauce, życiu, pracy i podróżach po Australii. Podczas wyjątkowych spotkań dowiecie się m.in. jak spełnić swoje marzenia o wyjeździe edukacyjnym do ojczyzny koali, wombatów, kangurów i wielu innych zwierzaków. W każdym mieście czekają na Was warsztaty wyjazdowe prowadzone przez Pawła Widę, który od ponad 20 lat mieszka na Antypodach. Będziecie mogli również skorzystać z wyjątkowej okazji wzięcia udziału w darmowych konsultacjach dotyczących wyjazdów do Australii.

W programie także znajdzie się miejsce dla interesujących opowieści podróżników, blogerów, autorów książek i nie tylko!

W każdym mieście czeka na Was degustacja Australijskiego przysmaku dla odważnych,  a przede wszystkim wiele ciekawych nagród i możliwość wzięcia udziału w konkursie wiedzy o Australii, którego nagrodą główną będzie bilet w dwie strony do Australii dla jednego szczęśliwca.

W trakcie trwania festiwalu będziecie mogli zobaczyć wystawę fotografii „Spełniaj marzenia w Australii” oraz zakupić książki Marka Niedźwieckiego, Julii Raczko i projektu Busem przez świat w promocyjnych cenach.

Zapraszamy!

16.00 – 20.00 Darmowe konsultacje indywidualne dot. wyjazdów do Australii – obowiązują zapisy – liczba miejsc ograniczona – agnieszka@albionhouse.com.pl  (chcesz się zapisać, podaj w tytule wiadomości miasto) oraz interesujący Ciebie temat konsultacji, poczekaj na potwierdzenie spotkania przez naszą konsultantkę)
17.40 Australijska przygoda – Z Perth do Sydney campervan’em – Karolina Sypniewska-Wida
18.20 Warsztaty wyjazdowe do Australii – jak spełnić marzenia?
19.00 Degustacja Australijskiego przysmaku dla odważnych…
19.05 Wygraj bilet do Australii – teleturniej z nagrodami

 

© 2015 Albion House. Wszelkie prawa zastrzeżone. Branding / Design: Inspect™ Brand & Web Design