GAPA W AUSTRALII-BLOG

Konkurs AUSTRALIA W TWOICH RĘKACH zakończył się 30 września. Dotarło do nas mnóstwo ciekawych prac, wszystkie pokazywały jak bardzo podoba się Wam Australia i jak bardzo chcielibyście być teraz na miejscu pewnej skromnej dziewczyny… wygrana była tylko jedna…Miesięczny wyjazd do Australii wygrała właśnie ona- GAPA…

Autorka wygranej pracy to Magdalena Gapińska- 20-letnia studentka z Bydgoszczy, która o konkursie dowiedziała się podczas DNI AUSTRALII organizowanych w Bydgoszczy jednocześnie z Festiwalem PODRÓŻNICY- obydwie imprezy obchodziły w 2015 roku pięć lat.

Magda o pseudonimie GAPA interesuję się malarstwem, nauką języka angielskiego, a ostatnio także hiszpańskiego. W przyszłości chciałaby zostać konserwatorem dzieł sztuki, dlatego nie możę doczekać się, aby porysować australijskie pejzaże, a także poznać australijski styl życia.

Gapa jest już w drodzę do Australii. 20 listopada z samego rana rozpoczęła swoją podróż na dalekie antypody.

Relację z jej miesięcznego pobytu w Australii poczytacie na blogu:

www.gapawaustralii.blogspot.com.au

Magdalena będzie przez miesiąc mieszkać w Sydney i uczęszczać do wspaniałej szkoły języka angielskiego- KAPLAN.

Jacob’s Creek-partner konkursu ufundował również dla niej specjalną nagrodę niespodziankę o której dowiecie się na blogu Magdaleny.

Załoga Albion House życzy jej wspaniałych wrażeń w kangurolandii i czeka na nią w Sydney:)

 

Kilka słów na temat wygranej pracy

VISIT AUSTRALIA – THE UNKNOWN

“Do realizacji tematu konkursowego zdecydowałam się namalować obraz, w technice akrylowej, przedstawiającego Aborygena grającego na didgeridoo.

W tej pracy chciałam pokazać, że dusza Australii skrywa się nie tylko w kangurach, czy Operze w Sydney, ale także w buszach pośród rdzennych grup etnicznych, ich zwyczajów i obrzędów.

Plakat wraz z hasłem „VISIT AUSTRALIA” ma na celu propagowanie innych aspektów wizyty kontynentu poza tymi powszechnie znanymi.

Do Australii chciałabym pojechać, aby poszerzać horyzonty związane z malarstwem, skoczyć ze spadochronem pośród niespotykanej flory i odkryć historię tego kontynentu”

 

© 2015 Albion House. Wszelkie prawa zastrzeżone. Branding / Design: Inspect™ Brand & Web Design