DARWIN? why not:)!

Witamy w Darwin!

Razem z International House zapraszamy do Darwin, najbardziej kameralnej ze stolic stanów Australii.

Nasz wieloletni partner International House otwiera swoją nową placówkę w stolicy Terytorium Północnego. Miasto jest idealną propozycją dla tych, którzy przekładają bardziej regionalną, wręcz rodzinną atmosferę, połączoną z poznawaniem tradycji i kultury, nad wielkomiejski zgiełk Australijskich metropolii.  Jest tu gorąco, pięknie, kolorowo i egzotycznie. Okolica pełna jest zapierających dech w piersiach widoków, oraz zaskakującej flory i fauny. Samo miasto, pomimo swojego niewielkiego rozmiaru jest wyjątkowo zróżnicowane kulturowo oraz pozwala na poznanie Australii i jej unikalnego charakteru. Jest to również jeden z najważniejszych portów kontynentu oraz popularne miejsce wypoczynkowe, pełne turystów z każdego zakątka świata.

W Darwin kończy swój bieg największa kolej trans Australijska, łącząca go z Adelajdą oraz największa autostrada kontynentu. Dzięki temu może ono stanowić świetną bazę wypadową do największych atrakcji kangurolandii!

Dodatkową zaletą jest fakt, że Darwin jest miastem dużo tańszym od Sydney, daje przez to większe możliwości zarobku (stawki podobne, koszty mniejsze, dużo pracy zwłaszcza w porze suchej, kiedy miasto staje się oblegane przez turystów).

Ale jest to przede wszystkim miejsce w którym nie można się nudzić. W mieście i okolicy kręcone jest wiele filmów. Powstały tu m.in. nominowane do Oskara Australia i Krokodyl Dundee. Duża mniejszość aborygeńska sprzyja licznym festiwalom i innym wydarzeniom kulturalnym.

W wolny dzień możecie zanurzyć się OKO w OKO z Australijskim krokodylem albo podjechać do przepięknego parku narodowego KAKADU gdzie czeka Was mnóstwo outback-owych doświadczeń.

Zapraszamy do kontaktu z nami:)

© 2015 Albion House. Wszelkie prawa zastrzeżone. Branding / Design: Inspect™ Brand & Web Design