Bydgoszcz 22.04 – VII Dni Australii

VII Dni Australii czyli Wszystko co chcielibyście wiedzieć o Australii, ale baliście się zapytać! Przyjdź na jedyny w Polsce festiwal poświęcony dalekiej „kangurolandii”, który organizujemy już po raz siódmy na terenie całego kraju! Organizatorzy – Paweł Wida i Karolina Sypniewska-Wida mieszkają na co dzień w Sydney i zarażają pasją i miłością do tego kraju. Razem prowadzą firmę Albion House, która od 21 lat spełnia marzenia o wyjazdach do nauki czy pracy na dalekich antypodach i nie tylko. Przez cały pełny przygód miesiąc będziemy inspirować i opowiadać o wyjątkowym kraju, w którym na co dzień mieszkamy. Zapraszamy do Krakowa, Warszawy, Katowic, Olsztyna, Torunia, Poznania, Sopotu, Bydgoszczy oraz Białegostoku. Patronat nad wydarzeniem objęło RMF MAXXX!

VII Dni Australii w Bydgoszczy odbędą się razem z imprezą „PODRÓŻNICY”, która organizowana jest nad Brdą również siódmy raz!

Całodniowe: konsultacje indywidualne dot. wyjazdów do Australii – obowiązują zapisy – liczba miejsc ograniczona – karolina@albionhouse.com.pl

Połączenie online z Julią Raczko – blogerką i autorką książki „Jestem w Australii”, która na co dzień mieszka w Brisbane w stanie Queensland.

Degustacja Australijskiego przysmaku DLA odważnych:)

Warsztaty wyjazdowe do Australii – czyli jak spełniać marzenia o „Kangurolandii” (zapisy pod adresem karolina@albionhouse.com.pl)

Konkurs wygraj bilet do Australii oraz losowanie Australijskich nagród

Wystawa fotografii ” Spełniając marzenia po drugiej stronie świata”

ZAPRASZAMY!!!

© 2015 Albion House. Wszelkie prawa zastrzeżone. Branding / Design: Inspect™ Brand & Web Design