ZAŁOGA

ALBION HOUSE TEAM to mieszanka ogromnego doświadczenia w organizacji wyjazdów do Australii z indywidualnym podejściem do każdego z Was. Spotkamy się w Polsce czy w Australii?

Załoga

ZAŁOGA ALBION HOUSE

Poznajmy się! Jesteśmy ludźmi pełni pasji i zaangażowania w to co robimy. Indywidulanie podchodzimy do każdego klienta służąc pomocą, informacjami z pierwszej ręki oraz wielkim uśmiechem.  Mimo iż każdy z nas jest inny łączy nas miłość do podróży, edukacji i ludzi! Możecie się z nami spotkać w biurach w Polsce oraz Australii. Nasza wiedza podparta jest przede wszystkim długoletnim  doświadczeniem w życiu i pracy za granicą. Paweł i Karolina prowadzą prezentacje podróżniczo-edukacyjne po całym kraju, mieszkając po części w Polsce i Australii. Z jedną Magdaleną spotkacie się w biurze w Warszawie, a z drugą w Katowicach. Milena z Olgą powitają Was po drugiej stronie świata gdzie na stałe mieszkają- w Sydney! Do zobaczenia

Pawel Wida

Paweł Wida- pochodzi z malowniczej Niedzicy w Pieninach, a od 17 roku życia jego drugim domem stała się Australia. Z pochodzenia polski góral, obywatel świata, pasjonata podróży małych i dużych. Uwielbia aktywnie spędzać czas, a nurkowanie, wspinaczka i jazda na rowerze to główne zajęcia w jego ograniczonym czasie wolnym. Odbył kilka podróży po Australii, a za ostatnią „Z Perth do Sydney campervanem” otrzymał nagrodę jury podczas śląskiego festiwalu „POD GÓRĘ”. Jest głową firmy Albion House, której poświęcił większą część swojego życia. Specjalista od wszystkiego co wiąże się z Australią i Oceanią. Wierzy, że edukacja i praca za granicą to najlepsze połączenie dla rozwoju dające nie tylko poczucie spełnienia i satysfakcji ale również wypełniający esencję życia każdego wyjeżdżającego. Od 1996 roku organizuje wyjazdy edukacyjne, pracownicze oraz emigracyjne do Australii, Kanady, Nowej Zelandii, USA czy Europy.

Karolina Sypniewska - Wida

Karolina Sypniewska-Wida- podróżnik od dziecka, Kobieta Roku 2012 miasta Bydgoszcz, pilot wycieczek zagranicznych, dziennikarz freelance, autorka wystawy zdjęć i artefaktów „W kręgu obrzędów. Azja i Oceania”. Do tej pory odwiedziła ponad 75 krajów wyznając zasadę „kto się waha wiele traci”. Po ukończeniu tytułu magistra lingwistyki spakowała się i wyjechała w 2 letnią podróż z Bydgoszczy lądem do Australii. Po drodze wspinając się w jeansach i adidasach na Everest Base Camp, w Nepalu, pisząc relacje z życia na plantacji herbaty w Bangladeszu czy jako pierwsza Europejka mieszkając na małej wyspie w Papui Nowej Gwinei. Przez rok studiowała, pracowała-żyjąc jak Australijka na pięknym Słonecznym Wybrzeżu w stanie Queensland. Organizator bydgoskiego festiwalu „Podróżnicy” oraz Dni Australii, nie wyjeżdża z domu bez aparatu fotograficznego, uwielbia nurkować, chodzić po górach i spędzać czas z rodziną.  Studiowała w Rosji, Australii, USA, Meksyku, Gwatemali oraz Wielkiej Brytanii i Hiszpanii. Jej zamiłowanie do języków spowodowało, że z łatwością nawiązuje kontakt w języku angielskim, hiszpańskim i rosyjskim.

Magdalena Pilecka

Magdalena Pilecka- jedyny konsultant edukacyjny w Polsce posiadający certyfikat Qualified Education Agent Counsellor świadczący o jej profesjonalizmie, 13-letnim doświadczeniu i wiedzy dotyczącej wyjazdów edukacyjnych. Specjalista w zakresie australijskich wiz ze szczególnie dużym doświadczeniem w organizacji skomplikowanych wyjazdów na wspólną wizę dla par, które nie są małżeństwem (100% przyznawania takich wiz od 13 lat!).Magdalena osobiście odwiedziła większość z naszych partnerskich szkół na terenie Europy dzięki czemu potrafi najlepiej doradzić i dopasować szkołę do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Uczestnik międzynarodowych warsztatów, spotkań, szkoleń i targów edukacyjnych. Podróże obok języków obcych (biegle mówi po angielsku i hiszpańsku) to jej dwie największe pasje. Pierwszy raz wyjechała do szkoły językowej do Oxfordu w wieku 16 lat- złapała bakcyla i do tej pory łączy zwiedzanie z nauką lub pracą gdyż tylko tak naprawdę potrafi poznać miejsce do którego sama dociera. W czasie studiów uczestniczyła w programie work&travel USA oraz jako wolontariusz wyjechała do Kolumbii gdzie pracowała i mieszkała przez pół roku. Uwielbia wszystko co latynoskie- muzykę, taniec, kuchnie, literaturę i oczywiście każdą FIESTĘ!:)

Magdalena Cyranowska

Magdalena Cyranowska- spotkacie się z nią w naszym biurze w Warszawie. Osoba o niezwykłej charyzmie, wyrozumiała, zawsze gotowa do pomocy i dzielenia się swoją wieloletnią wiedzą z naszymi klientami. Pracuje w zespole Albion House od 8 lat. Specjalista w zakresie wyjazdów edukacyjnych na krańce świata od kursów językowych, szkoły średnie po wizy, pracę i edukację w Australii, Kanadzie i USA. Uwielbia pracę z ludźmi, spotkania z klientami w biurze jak i w szkołach i domach kultury. Cierpliwa, zawsze uśmiechnięta, kochająca podróże. Jej głównym zainteresowaniem jest żeglarstwo, które latem przeradza się w wielką pasję. Zwiedziła prawie całą Europe, a pozostałe miejsca pragnie odkryć jeszcze w tym roku. Interesuje się filmem i teatrem, mówi biegle po angielsku i rosyjsku, a język niemiecki stał się jej nowym celem.

 

Milena Stachura

Milena Stachura- powita Was wielkim uśmiechem w biurze w centrum Sydney. Od wczesnych lat młodości kochała spontaniczne wyprawy.

W czasach nauki w liceum każde wakacje spędzała w różnych częściach Europy Zachodniej- pracując, ucząc się języków, podróżując. Nie zaczekała na wyniki matury i wyjechała do Irlandii Północnej, gdzie spędziła szalone dwa lata – już wtedy pracując w dziale obsługi klienta. Po powrocie do Polski i ukończeniu studiów pracowała jako kierownik oddziału firmy PLAY. Kilka lat temu udało jej się spełnić największe marzenie o życiu w Australii, która obecnie jest jej domem. Jej pasją są ludzie, kocha zwierzęta i przyrodę. W wolnych chwilach uwielbia gotować i odkrywać nieustannie zaskakującą ja swoim pięknem Australie. W jej słowniku na stałe zapisała się australijska fraza „ no worries mate”!

 

 

Olga Marciniak

Olga Marciniak- specjalista od spraw australijskich, włoskich i nie tylko. Spotkacie się z nią w biurze w Sydney. Od wielu lat razem z rodziną na stałe mieszka w Australii  Ukończyła Kulturoznawstwo na Uniwersytecie Warszawskim i to właśnie podejście do kultury wzbogaciło jej duszę o inne podejście do otaczającego nas świata. Ma dusze nomada – wszędzie czuje się jak w domu i w trakcie każdej podróży udaje się jej poznać nowych, wspaniałych ludzi. Studiowała i pracowała w Polsce, Włoszech, USA i Australii, wiec zna doskonale ważne aspekty życia za granicą, którymi chętnie się z Wami podzieli. Przez ponad pięć lat prowadziła hotel położony w malowniczej scenerii Cieśniny Messyńskiej we Włoszech i choć kocha Australie, czasem tęskni za widokiem ośnieżonej Etny i zapachem kwiatów pomarańczy… W jej sercu drzemie włoska dusza- otwarta na ludzi, pomocna, pozytywnie nastawiona do świata, a przede wszystkim dusza towarzystwa

Nie zapominajmy o osobach pracujących w naszym dziale administracyjnym, który pełni bardzo ważną role w firmie. Spójność firmy polega na wspólnej pracy każdego ogniwa, w którego skład wchodzą konsultanci edukacyjni, pracownicy administracyjni i pracownicy terenowi tworząc Albion House.

© 2015 Albion House. Wszelkie prawa zastrzeżone. Branding / Design: Inspect™ Brand & Web Design